Розумна колонка Xiaomi Amazon Echo Black

Аудіопристрій Amazon Echo є мініатюрною стаціонарною колонкою, забезпеченою голосовим помічником Alexa. Колонка завжди готова надати Вам допомогу, для цього потрібно лише вимовити: "Alexa!".

Amazon Echo виконує функції хаба, що дозволяє об'єднати сервіси розумного будинку і онлайн-сервіси разом: Ви можете увімкнути світло, змінити музичний трек, підказати прогноз погоди або знайти відповідь на питання в інтернеті. І все це - за допомогою голосових команд!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Розумна колонка Amazon Echo Black

Amazon Echo - бездротова стаціонарна колонка з голосовим помічником Amazon Alexa.

Основні запити, які здатна виконувати Amazon Echo:

 • підключення до WeMo, Philips Hue, SmartThings, Insteon, і Wink
 • новини, погода, пошук інформації (в тому числі і в Вікіпедії)
 • установка таймера і будильника
 • читання аудіокниг Audible
 • перевірка майбутніх подій у вашому Google календарі
 • підтримка стрімінгових сервісів (Amazon Music Library, Prime Music, Spotify, Pandora, TuneIn, і iHeartRadio)
 • контроль заторів: дізнайтеся як зручніше і швидше дістатися до роботи

Розумна колонка Amazon Echo

Дизайн

Колонка має циліндричну форму висотою в 235 мм і діаметром 83.5 мм. Нижня частина пристрою покрита по периметру сіткою, а верхня частина має кільце регулювання гучності зверху. Коли ви даєте будь-які вказівки пристрою, кільце підсвічується саме з того боку, з якого знаходиться мікрофон, що вловив ваш голос. Управління голосом відбувається через додаток для iOS/Android.

Розумна колонка Amazon Echo дизайн

Розумна колонка Amazon Echo відтворення звуку

Мікрофони та динаміки

Активація пристрою відбувається по голосовій команді "Alexa". Завдяки 7 мікрофонам, розташованим по колу, просунутій системі шумозаглушення і спрямованим униз подвійним динамікам (2.5-дюймовий низькочастотний і 2.0-дюймовий високочастотний динамік), що відтворюють звук на 360 градусів, колонка добре розпізнає команди в будь-якій точці навколо неї.

Розумна колонка Amazon Echo мікрофони та динаміки

Якщо поруч з колонкою Echo розташований маленький Echo Dot, тоді на команду відгукнеться той пристрій, що знаходиться ближче до вас.

Зауважимо, чим активніше Ви спілкуєтеся з системою, тим краще вона звикає до особливостей Вашої мови (дикції, вимови), і, відповідно, краще вас розуміє.

Динамік живиться від мережі в 220 В і вимагає постійного підключення до Wi-Fi.

Розумна колонка Amazon Echo живлення

Підключення

Встановіть додаток Amazon Alexa на смартфон, пройдіть авторизацію у власному облікового записі Amazon і виконуйте необхідні інструкції. Amazon Echo повинна обов'язково підключитися до домашньої мережі Wi-Fi.

Що вміє Amazon Echo

Варто зазначити, що Amazon Echo не реагує на російську/українську та інші мови, крім англійської.

 • Відповіді на запитання

Alexa зможе дати відповідь на найрізноманітніші запитання (наприклад, яка висота Евересту). Також вона може прочитати статті з Вікіпедії і виконати ваше прохання по запуску таймера, установці будильника або створення нагадування.

 • Відтворення музики та музичні сервіси

Amazon Music може похвалитися досить великою медіатекою. Її можна розширити платною підпискою на Amazon Music Unlimited або використовуючи свій аккаунт Spotify.

Щодо музичних сервісів, у вас є можливість обрати бібліотеку, з якої потрібно відтворювати музику. Це може бути Amazon Music або Spotify. Список радіосервісів трохи ширший: доступні iHeart Radio, Pandora і TuneIn.

Розумна колонка Amazon Echo музичні сервіси

 • Skills

«Розумні» функції пристрою налаштовуються через так звані навички або skills. Розділ навичок - це свого роду безкоштовний магазин, в якому представлені різні категорії - від Бізнесу та Фінансів до Гумору і Подорожей. В описі вказується голосова команда, яка її активує.

Розумна колонка Amazon Echo навички

 • Новинні ресурси

Alexa підтримує сервіси від BBC, Fox News, ABC, Techcrunch, CNet та багатьох інших. Щоб скористатися, вам необхідно для початку підключити відповідну навичку.

Розумна колонка Amazon Echo підтримка сервісів

 • Календарі та спортивні уподобання

За допомогою програми Ви зможете встановити фізичну адресу для того, щоб отримувати інформацію про затори. Також Alexa зможе вам нагадати про події з календаря Gmail або Microsoft Outlook. Налаштувавши спортивні уподобання (наприклад, улюблені команди), Ви будете регулярно отримувати новини.

Розумна колонка Amazon Echo


За допомогою програми Ви зможете встановити фізичну адресу для того, щоб отримувати інформацію про затори. Також Alexa зможе вам нагадати про події з календаря Gmail або Microsoft Outlook. Налаштувавши спортивні уподобання (наприклад, улюблені команди), Ви будете регулярно отримувати новини.

Розумна колонка Amazon Echo

Назва Розумна колонка Amazon Echo
Бренд: Amazon
Сумісність iPod/iPhone/iPad
Wi-Fi: Dual-band Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
Bluetooth: Пітримка потокового аудіо (A2DP). Аудіо/відео віддалене управління голосовим підключенням до мобільних пристроїв (AVRCP).
Аудіо: Вбудований динамік до голосової відповіді, коли зовнішній аудіопристрій не підключений
Управління на панелі: Є
Розмір: 235x83x83 мм
Пульт ДУ: З мікрофоном
Колір: Чорний
Комплектація Розумна колонка Amazon Echo, пульт ДУ, кабель живлення

Завантаження…