Розумна настільна лампа Xiaomi Vigorously Smart T5 Pro

Оригінальний зовнішній вигляд з V-подібною головкою

Розумна настільна лампа Vigorously Smart T5 Pro не тільки легко запам'ятовується за назвою, а й має дуже особливий зовнішній вигляд, який з першого погляду незабутній.

Зверху лампи розташована унікальна лампова головка. Форма двостулкової лампи схожа на V-подібний бумеранг.

Інтегрована камера та вбудований сенсорний екран

У центрі двостулкової головки лампи знаходиться камера, що нагадує око, за допомогою якої можна чітко бачити та робити знімки домашніх завдань на робочому столі дітей.

Розумна лампа пройшла сертифікацію TUV Rheinland і обладнана сенсорним вимикачем світла для захисту очей, який можна включати та вимикати легким дотиком.

Крім того, в лампі Vigorously Smart T5 Pro передбачений 5.45-дюймовий дисплей з роздільною здатністю екрану 720p. На цьому екрані можна керувати всіма функціями розумного світильника.

У верхній частині екрану також є камера, яку можна використовувати для таких функцій, як відеодзвінки.

Основний інтерфейс мобільного додатка

Щоб скористатися корисним функціоналом мобільного додатка, батькам необхідно синхронізуватися лампу та смартфон.

У додатку ви можете виконувати різні операції: здійснювати дзвінки, призначати домашні завдання, управляти навчанням, переглядати динаміку успіхів навчання дітей, перевіряти навчальні записи дітей тощо.

Навіть коли батьки дуже зайняті, вони можуть віддалено переглядати навчальні записи своїх дітей за допомогою розумної лампи T5 Pro.

Що ще більш важливо, ця лампа є дитячою енциклопедією.

З деяких питань, дитина може скористатися голосовим помічником. Невідомі слова, уроки математики та інші завдання, дитина зможе вирішити за допомогою голосового помічника.

В процесі навчання дитини за допомогою лампи Vigorously Smart T5 Pro можна визначити сидячу позу дитини, і про сидяче положення буде негайно повідомлено, якщо сидяча поза неправильна.

Відеовиклик

Діти можуть використовувати настільну лампу для зв'язку з батьківським додатком за допомогою двосторонніх відеодзвінків.

На батьківської стороні ви також можете керувати двома камерами, можна перемикати верхню камеру та передню камеру.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна настільна лампа
Бренд: Vigorously
Модель: T5 Pro
Діагональ дисплея: 5.45"
Роздільна здатність дисплея: 1440 x 720
Розмір: 424 x 421 x 146 мм