Рюкзак для перенесення кішок Xiaomi PETKIT Backpack for cats Green

Рюкзак для домашніх улюбленців із затемненим віконцем

Рюкзак для перенесення домашніх тварин вагою до 8 кг від виробника PETKIT обладнаний великим вікном, щоб домашній тварині було зручно милуватися навколишнім пейзажем.

Темно-коричневе вікно зменшує зовнішній подразник навколишнього середовища, не дозволяє світлу засліплювати домашню тварину та створювати йому дискомфорт.

Система вентиляції

Сітчастий отвір та інтелектуальна система вентиляції забезпечують відмінну циркуляцію повітря всередині рюкзака. Вбудований «міні-вентилятор» потужністю 5 В, сприяє активній подачі повітря, циклічну вентиляцію для вашої кішки або собаки, щоб їм не було душно дихати в рюкзаку.

Інтелектуальне регулювання швидкості вітру

Вбудований датчик температури може автоматично регулювати швидкість вітру в залежності від температури навколишнього середовища, при цьому в ручному режимі передбачено два варіанти вітроенергетики.

Висока швидкість вітру рекомендується для використання тільки в спекотному середовищі*.

*Не рекомендується запускати після купання домашньої тварини.

Вбудоване освітлення

Вбудована система освітлення допоможе вашому вихованцеві відчувати себе тепло та безпечно, а також розширить огляд вашої кішки в нічний час.

Зносостійка конструкція

Рюкзак виготовлений з міцного полікарбонату, АБС-пластика і тканини, тому вам не потрібно турбуватися про ушкодження, завдані кігтями або зубами собаки кішки/собаки, які знаходяться всередині.

Ергономічний дизайн

Рюкзак PETKIT розроблений з ергономічною амортизуючою задньою пластиною і регульованими плечовими ременями з високотехнологічного легкого матеріалу, який рівномірно розподіляє навантаження.

Порожня сітчаста структура забезпечує ефективну вентиляцію, відведення тепла і захист від поту. Рюкзак для домашніх тварин – це справжня знахідка, про яку ви не пошкодуєте.

Рюкзак важить всього близько 1.4 кг і відрізняється досить компактним розміром 330 х 300 х 450 мм.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Рюкзак для перенесення кішок
Бренд: Petkit
Матеріали: АБС-пластик, полікарбонат, тканина
Номінальна напруга: 5 В DC
Підходить для домашніх тварин вагою: До 8 кг
Розмір: 330 х 300 х 450 мм
Вага: 1.4 кг
Колір: Зелений
Примітка: Фактичний розмір може мати похибку 1-2 см