Розумна витяжка Xiaomi Viomi Smart Hood Internet Hurri

Якщо ви у пошуках ідеального поєднання форм і пропорцій, металу і скла, розумного інтелекту і функціональності, тоді витяжка Viomi Smart Hood Internet Hurri стане правильним вибором. Чому вам варто звернути на неї увагу?

Дизайн

Маючи похилу конструкцією в 110 градусів і компактні розміри, витяжка стане чудовим доповненням навіть на маленькій кухні, а сенсорне керування зробить контроль над пристроєм максимально зрозумілим і зручним.

Особливості конструкції

Всі деталі витяжки ретельно продумані з метою виокої ефективності роботи.

  •     Турбіна на 32 лопаті
  •     Вихідний отвір діаметром 172 см
  •     Сила всмоктування 19 м3/хв

Інтелектуальна робота

Заслінка витяжки відкривається рівно настільки, наскільки вимагає режим роботи. Вона автоматично вмикається і вимикається, регулює силу тяги і дистанційно керується смартфоном.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Витяжка Viomi Smart Hood Internet Hurri

Обирає чисте повітря

Встановивши нову плиту або варильну поверхню, не забудьте про таку важливу складову кухні як витяжка. У процесі приготування їжі всі неприємні запахи, жир, сажа осядуть на поверхні всього помешкання. Навіщо ж дихати забрудненим повітрям, якщо з витяжкою Viomi Smart Hood Internet Hurri ви автоматично позбавляєте себе від зайвого хатнього клопоту і дбаєте про своє здоров'я.

Розумна витяжка Viomi Smart Hood Internet Hurri

Витяжка Viomi Smart Hood Internet Hurri - це новий функціональний пристрій, який, завдяки потужній турбіні (сила всмоктування 19 м.куб./хв) і інноваційної конструкції, очистить ваш будинок від сторонніх запахів. Ви навіть зможете керувати роботою витяжки дистанційно, лише натиснувши пару іконок на смартофоні!

Проста геометрія

Мінімалізм веде за собою

Ідеально гладка поверхня без зайвих швів і кнопок, нержавіюча сталь і загартоване скло роблять витяжку від Viomi не лише функціональним пристроєм, який не боїться корозії і жирних плям, але й окремою дизайнерською одиницею, яка приверне до себе увагу з першого погляду. Геометричність і мінімалізм витяжки гармонійно поєднуються з будь-яким інтер'єром!

Розумна витяжка Viomi Smart Hood Internet Hurri дизайн

Збереження вільного простору

Міць в маленькому корпусі

Невеликий корпус витяжки 900 x 450 x 599 і кут нахилу заслінки 110 градусів зберігають вільне місце на кухні і в той же час піклуються про те, щоб вашим гостям не довелося заглядати всередину пристрою, коли той відкривається. Заслінка вентиляції вибирає певний градус нахилу в залежності від робочого режиму.

Розумна витяжка Viomi Smart Hood Internet Hurri особливості конструкції

Унікальна конструкція

Висока продуктивність

Витяжка працює практично безшумно (52 дБ), не дивлячись на роботу 32 лопатей вентилятора, що забезпечують досить високу силу всмоктування повітря 19 м3/хв. Вихідний отвір в 172 мм також сприяє швидкому виведенню забрудненого повітря з приміщення.

Розумна витяжка Viomi Smart Hood Internet Hurri потужність

Автоматична робота

Увімкнення. Регулювання сили всмоктування.

Приготувати вечерю або сніданок зі свіжою головою, готовою працювати наповну, вдається не кожному. Хтось ще не прокинувся, а хтось вже втомився після важкого дня. Забути увімкнути витяжку в таких випадках досить просто.

Але витяжка Viomi Smart Hood Internet Hurri готова думати за вас! Вона автоматично увімкнеться, коли датчики відреагують на зміну температури або на присутність диму.

Витяжка не лише почне працювати, але і відрегулює сама свій режим роботи, вибере відповідну інтенсивність вентиляції та кут нахилу заслінки.

Розумна витяжка Viomi Smart Hood Internet Hurri розумні функції

Дистанційне керування

Керуйте роботою витяжки через смартфон

Встановіть на смартфон спеціальний додаток і контролюйте роботу витяжки дистанційно. За допомогою Wi-Fi під'єднайте пристрій до смартфону і користуйтеся низкою переваг.

  • Задавайте режими роботи
  • Отримуйте сповіщання про роботу витяжки
  • Під'єднуйте витяжку до інших пристроїв

Розумна витяжка Viomi Smart Hood Internet Hurri дистанційне керування

Назва: Розумна витяжка Viomi Smart Hood Internet Hurri
Бренд: VioMi
Тип витяжки: Пристінний
Розмір упаковки (мм): 960 x 485 x 680
Розмір продукту (мм): 900 x 450 x 599
Кількість лопатей вентилятора: 32
Сила всмоктування: 19 м3/хв
Рівень енергоефективності: 1
Діаметр вихідного отвору (мм): Близько 172
Кут нахилу витяжки (мм): 110°
Тип керування: Сенсорне, дистанційне (Wi-Fi)
Матеріал панелі керування: Загартоване скло
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Рівень шуму ( дБ): 52
Номінальна напруга (В, Гц): 220
Вага (кг): 27.2
Колір: Чорний

Завантаження…