VioMi – коротка та блискуча історія успіху

Компанія VioMi, яка до приєднання до екосистемі MiJia мала назву Yunmi Technology, була заснована в 2014 році в китайському місті Фошань.

За всього лише чотири роки існування, бренд зміг уже не раз здивувати світ, став надзвичайно популярним в Китаї, а штат його співробітників збільшився до 400 чоловік.

VioMi логотип

Засновником компанії є Чен Сяопін, фахівець високого класу, який отримав вищу технічну освіту і працював у державній, а потім у приватній компаніях, які виробляють різну побутову техніку.

VioMi президент компанії

Після цього, отримавши всі необхідні знання про виробництво побутової техніки «зсередини», містер Чен вперше замислився про створення власного, якісного і надзвичайно потрібного пристрою.

Поступово він прийшов до думки, що неякісне очищення води – ось та проблема, з якою він хотів би боротися. Практичний і доступний за ціною очищувач води – ось, що захотів створити Чен Сяопін!

Удача, як правило, не проходить повз талановитих людей, які хочуть змінити світ на краще. У разі Чена Сяопін його щасливим квитком виявилася зустріч з головою Xiaomi Лейєм Цзюнем, якого вразила концепція очищувача води, представлена Ченом.

VioMi Лей Цзюнь

Сторони «вдарили по руках» і розробка пристрою почалася.

На створення першого Mi Water Purifier пішло цілих 2 роки. Але воно було того варте, адже після свого релізу гаджет просто «підірвав» китайський ринок!

VioMi очищува води

Його співвідношення ціна/якість були настільки ідеальним, що популярність очищувача росла з феноменальною швидкістю.

Дуже скоро очисники води VioMi стали одним з ключових продуктів в цьому сегменті китайського ринку.

Що ж зробило цей гаджет настільки популярним? Чому він вийшов таким неймовірно крутим і ефективним?

Все тому що команда проектувальників на чолі з містером Ченом, в буквальному сенсі, днями і ночами, прискіпливо вивчала кожну «дрібницю» свого творіння.

Розраховувала кожну деталь!

VioMi підбор деталей

VioMi фільтри

І, звичайно ж, наповнювала очищувач води інноваційними технологіями.

Після успіху першого очищувача серії, глава компанії прийняв рішення істотно розширити асортимент пристроїв, котрі створювались його брендом.

Так на світ з'явилися різні фільтри для води, розумні холодильники і маса інших цікавих і корисних інноваційних пристроїв VioMi.

VioMi якісний очищува води

Все це призвело до того, що за якихось кілька років VioMi з невеликого бренду перетворилася в надпопулярну компанію на території Китаю, «перевернувши» місцевий ринок очищувачів води.

Само собою, що після такого успіху, китайським ринком бренд вже не міг обмежитися – він почав докладати величезних зусиль, щоб всерйоз вийти на ринок Європи.

VioMi чиста вода

У зв'язку з цим, у вас може виникнути питання – чи є пристрої VioMi в мережі наших магазинів? Звичайно ж!

Інші новини
VioMi – коротка та блискуча історія успіху
VioMi – коротка та блискуча історія успіху
  • 15.05.2018
  • 1653
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини