Розумний блокнот Xiaomi 36notes Smart Handwritten Books Blue

  • Блакитний

Розумний блокнот для сучасних користувачів

Смарт-блокнот 36notes Smart Handwritten Books це ідеальний аксесуар для користувачів, які займаються творчістю, зберігають рукописні дані безпосередньо на папері та бажають швидко ділитися ними зі своїми друзями, близькими, бізнес-партнерами.

Перетворення рукописних записів в цифрову інформацію

Розумний блокнот 36notes являє собою поєднання традиційного методу рукописних записів на папері та сучасної технології електромагнітних датчиків. Вся рукописна інформація буде перетворена в цифрову в режимі реального часу, що дозволить зберегти всі важливі дані і суттєво спростить доступ до контенту.

Ручка з електромагнітним сенсором

У комплекті з розумним блокнотом поставляється ручка з електромагнітним сенсором.

40 сторінок А5 формату

Обкладинка блокнота виготовлена ​​з поліуретану та виглядає дуже стильно і навіть вишукано. Всередині знаходиться 40 сторінок високоякісного екологічно чистого паперу.

Крім того, розмір паперу А5, тому він досить акуратний і зручний для перенесення.

Імпортне чорнило D1

У ручці з електромагнітними датчиками використовуються імпортне чорнило D1, яке не залишає розводів і швидко висихає. Розмір наконечника ручки 0.6 мм.

Стабільний зв'язок з Bluetooth 5.0

В смарт-блокноті 36notes застосовується технологія Bluetooth 5.0, що забезпечує стабільне з'єднання для передачі даних. Завдяки цьому, рукописна інформація буде синхронізуватися, і зберігатися в хмарі для більш швидкого обміну з партнерами, що працюють з вами над одним і тим же проектом.

До 16 годин роботи на одному заряді

Після того як розрядився акумулятор, користувачі можуть зарядити його за допомогою кабелю, що входить в комплект. При повністю зарядженому акумуляторі, ви зможете користуватися розумним блокнотом близько 16 годин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний блокнот
Бренд: 36记
Модель: 36notes-A1
Розмір електромагнітної ручки: 153 мм в довжину, 10.3 мм в діаметрі
Підключення: Bluetooth 5.0
Тривалість використання: ~ 16 годин
Сумісність: Android 6.0, iOS 10.0 і вище
Технологія: Електромагнітна індукція
Розмір бумаги: А5
Кількість сторінок: 40