Розумний дверний дзвінок Xiaomi Mi 2 Lite Black (MJML03-FJ)

  • Чорний
  • 24 місяця

Хороша якість зображення. Широкий кут огляду.

Розумний дверний дзвінок Mi 2 Lite використовує високоякісну камеру з роздільною здатністю 1280 x 720P для чітких зображень.

Крім того, дверний дзвінок оснащений 4 інфрачервоними лампами з довжиною хвилі 850 нм і двома фільтрами IR-CUT для гарної видимості вночі або в місцях з поганою освітленістю.

Оснащений штучним інтелектом AI

Розумний дверний дзвінок Mi 2 Lite оснащений чіпом штучного інтелекту AI, який може інтелектуально ідентифікувати людей з великим кутом огляду 100° і відстанню спостереження 3 м.

Це нове покоління чіпів може аналізувати в режимі реального часу з можливістю уникнути помилкового виявлення через перешкоди від світла, навколишнього середовища, комах.

Налаштований PIR-датчик

Крім того, дверний дзвінок Mi 2 Lite також оснащений налаштованим датчиком людського тіла PIR для виявлення ненормальних рухів перед дверима протягом 24 годин.

Коли подібні рухи в полі зору камери виявляться, вона почне запис короткого відео та відправить повідомлення на смартфон.

Підтримка двосторонньої розмови

Розумний дверний дзвінок оснащений двостороннім зв'язком. Зокрема, коли хтось дзвонить в дверний дзвінок, на смартфон приходить повідомлення, користувач натискає на дзвінок і зв'язується з гостем, дверний дзвінок також підтримує швидку відповідь для кур'єра.

Зміна тональності голосу

Коли користувачі не хочуть, щоб гості знали, що вони знаходяться в приміщенні, вони можуть змінити голос під час спілкування, ця функція дуже підходить, коли жінкам/дітям доводиться залишатися вдома одним.

До 4.5 місяців автономної роботи

Mi 2 Lite працює від 6 батарейок типорозміру АА (не входять до комплекту поставки), які дозволяють досягти тривалого часу автономної роботи.

У стандартному режимі час автономної роботи дверного дзвінка становить до 4.5 місяців. У режимі віддаленого моніторингу дверний дзвінок можна використовувати близько 2 місяців.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип Розумний дверний дзвінок
Бренд: Mi
Модель: MJML03-FJ
Живлення: AA LR6 1.5 В (лужна батарея ZI5), купуються окремо
Номінальний вхід: 6В ⎓ 0.3А
Роздільна здатність: 1280 x 720
Кут огляду: 105°
Світло нічного бачення: 4 інфрачервоні лампи з довжиною хвилі 850 нм
Голосова система: Двосторонній голосовий зв'язок
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 ГГц
Функція зберігання: Хмарне сховище
Робоча температура: 0 °C ~ 45 °C
Робоча вологість: 10% — 90%, без конденсації
Температура зберігання: < 30 °C
Кодування відео: H.265
Частота кадрів відео: 20 кадрів в секунду
Підтримувані системи: Android 4.3 або iOS 9.0 і вище