Розумний електричний обігрівач Xiaomi Mi Home (Mijia) KRDNQ05ZM

  • 12 місяців

Інфрачервоне обігрів

В електрообігрівачі Mijia KRDNQ05ZM використовується графенове покриття.

Тепло, що виділяється графеном, в далекому інфрачервоному діапазоні, яке близьке до довжини хвилі людського тіла, відчувається як сонячні промені, що делікатно зігрівають вас.

Графен ефективно проводить тепло і одразу нагрівається при включенні

За показником теплопровідності графенове покриття перевершує теплопровідність мідно-алюмінієвих матеріалів.

При цьому його використання дозволяє оптимізувати структуру елемента нагріву таким чином, щоб збільшити швидкість нагрівання та посилити відведення тепла.

Природне конвекційне опалення відводить холод

Дискомфорт від кондиціювання теплого повітря тепер у минулому. Адже м'яка та делікатна конвекція, а також використання графену, дозволяють відчувати тепло без явного потоку вітру, знижують процес випаровування вологи з повітря.

Тепло супроводжує вас усю ніч

Зручно розташовані та інтуїтивно зрозумілі кнопки керування обігрівачем, дозволяють вам налаштувати не тільки температурний режим, але також встановити тривалість роботи Mijia KRDNQ05ZM на 1/3/5/9 годин, щоб ваш сон супроводжувався теплою та комфортною атмосферою.

Захист від бризок води

Підлоговий обігрівач KRDNQ05ZM відповідає класу захисту IPX4. Він захищений від бризок води. Його можна розмістити навіть у ванній кімнаті, щоб уникнути застуди, через велику різницю між температурою тіла та температурою навколишнього середовища.

Шестиступінчасте налаштування температури

Як за допомогою розташованих на корпусі кнопок управління, так і в мобільному додатку Mijia, у вас є можливість вибрати будь-який із 6 встановлених температурних режимів: 18/20/22/24/26/28°С.

Крім того, зручна розташована зверху ручка, може використовуватися як для перенесення обігрівача з кімнати в кімнату, так і для сушіння вологого рушника.

Енергозберігаюче опалення

Інтелектуальна система контролю температури автоматично продовжує нагрівання, коли температура нижча за задану, і автоматично знижує потужність для підтримки температури при досягненні заданої температурного значення.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний електричний обігрівач
Бренд: MiJia
Модель: KRDNQ05ZM
Номінальна вхідна потужність: 2200 Вт
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна частота: 50 Гц
Рівень захисту: IPX4 (захищений від впливу бризок прісної води)
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 ГГц
Розмір: 780 x 526 x 216 мм