Розумний годинник Xiaomi Amazfit GTS 2 mini Midnight Black

Не в наявності
  • Чорний
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

1.55-дюймовий дисплей

За зовнішнім виглядом Amazfit GTS 2 mini має чудовий квадратний екран AMOLED з діагоналлю 1.55 дюйма, який відрізняється яскравістю, витонченістю та великою областю відображення інформації.

Щоб захистити екран, в Amazfit GTS 2 mini використовується захисне алмазоподібне вуглецеве покриття дисплея.

Кисневий тест крові

Тест на вміст кисню в крові необхідно проводити вручну. Виберіть тест насичення крові киснем в меню годинника і покладіть руки на робочий стіл на деякий час, щоб побачити поточне значення.

Як правило, ми думаємо, що насичення крові киснем вище 95%, але при повсякденній роботі насичення крові киснем часто знижується через тривалу розумову роботу.

Якщо при вимірюванні виявиться, що сатурація крові киснем занадто низька, необхідно відпочити, щоб не нашкодити своєму здоров'ю.

Крім того, напружені вправи в умовах високогірної гіпоксії небезпечні для життя. Завдяки функції виявлення кисню в крові його можна вчасно виявити, щоб уникнути небезпеки.

Моніторинг сну

Amazfit GTS 2 mini підтримує моніторинг сну, який може не тільки підраховувати тривалість сну, але також перераховувати різні стадії глибокого сну, легкого сну, швидкого руху очей та неспання.

Крім того, він також підтримує оцінку якості дихання уві сні та статистику сну.

Моніторинг серцевого ритму

Amazfit GTS 2 mini підтримує безперервний моніторинг серцевого ритму, і користувачі можуть самостійно встановити частоту виявлення, щоб збільшити час автономної роботи годинника.

Індекс життєздатності

Розумний годинник Amazfit GTS 2 mini підтримує систему оцінки стану здоров'я PAI. Він може генерувати виняткову мету здоров'я для кожної людини на основі фізіологічних даних, таких як вік, вага, стать людини і т.ін.

Якщо ви виконуєте цю мету кожен день, ви можете отримати відповідний індекс життєздатності PAI.

У мобільному додатку є рекомендації по конкретним вправам, часу та інтенсивності, для досягнення найкращого ефекту від вправ.

70 спортивних режимів

Amazfit GTS 2 mini підтримують 70 спортивних режимів, мають вбудований GPS + ГЛОНАСС, а також кілька датчиків, таких як прискорення, гіроскоп, геомагнетизм і тиск повітря, тому вони також можуть записувати докладні дані вправи, такі як темп, крок і зміна висоти під час тренування.

Відстеження циклу для жінок

Після запису менструального циклу, розумний годинник Amazfit GTS 2 mini забезпечить прогнозування тривалості періоду менструації, що дозволить жінкам уникнути раптових "сюрпризів".

Вбудований мікрофон і голосове управління

Наявність вбудованого мікрофона дозволить вам віддавати прості голосові команди помічникові Xiao Ai.

Що стосується часу автономної роботи, згідно з офіційною заявою, Amazfit GTS 2 mini може працювати до 7 днів в режимі щоденного використання.

Відгуки користувачів
Володимир, 16.01.2022
Чи підійде цей годинник до телефона Samsung galaxy s7. Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 16.01.2022
Так, підійде.
Всі відгуки
Тип: Розумний годинник
Бренд: AMAZFIT
Модель: GTS 2 mini
Екран: AMOLED, 1.55 дюйма, роздільна здатність 354 х 306, PPI 301
Матеріали корпусу: Алюмінієвий сплав, пластик
Рівень гідроізоляції: 5 АТМ (можна плавати в прісній воді на глибині до 2 метрів)
Ємність акумулятора: 220 мАг
Метод зарядки: Магнітна підставка для зарядки
Тривалість зарядки: Близько 2 годин
Тривалість роботи: До 7 днів при стандартному використанні, до 14 днів при використанні функції моніторингу серцебиття і моніторингу сну, до 21 дня при використанні тільки функції годинника
Датчики: Датчик біологічних даних BioTrackerTM 2 PPG (перевірка кисню в крові), датчик прискорення, гіроскоп, датчик тиску повітря, геомагнітний датчик, датчик освітленості, акселерометр, лічильник калорій, крокомір, пульсометр, термометр, компас
Підключення: Bluetooth 5.0
Ремінець: 20 мм (ширина), силіконовий
Додатково: Мікрофон
Підтримувані пристрої: Android 5.0 або iOS 10.0 і вище
App: Zepp
Розмір: 40.5 x 35.8 x 8.95 мм
Вага: 19.5 г (без ремінця)
Колір: Чорний
Відгуки користувачів
Володимир, 16.01.2022
Чи підійде цей годинник до телефона Samsung galaxy s7. Дякую.
Адміністрація MIOT.UA 16.01.2022
Так, підійде.
Додати коментар