Розумний годинник Xiaomi Mi Watch Color 2 M2106W1 White

Розумний годинник з великим екраном AMOLED

Розумний годинник Mi Watch Color 2 не тільки зберігає класичний дизайн з круглим циферблатом, але й обладнаний великим екраном розміром 1.43 дюйми з панеллю AMOLED.

У той же час, цей екран підтримує частоту оновлення 60 Гц для більш плавної взаємодії з користувачем, а також функцію «Завжди увімкнений».

Підтримка 200+ циферблатів та 117 спортивних режимів

Відомо, що Mi Watch Color 2 важить всього 36.3 грама, має 6 варіантів кольорових ремінців, призначених для цільової аудиторії та охоплення більшої кількості користувачів.

Крім того, пристрій також пропонує більше 200+ різних циферблатів, що дозволяє користувачам гнучко налаштовувати їх відповідно до особистих уподобань.

Зокрема, версія розумного годинника Xiaomi Watch Color 2 також підтримує 117 режимів спортивного тренування, у тому числі 19 інтенсивних професійних режимів, таких як баскетбол, теніс, плавання тощо.

Також є ексклюзивна кнопка «СПОРТ», прямий доступ в один клік до ваших улюблених видів спорту.

Ще годинник підтримує стандарт водонепроникності 5ATM, що дозволяє їм працювати в різних погодних умовах.

Контроль показників здоров'я

Mi Watch Color 2 обладнаний біометричним датчиком PPG нового покоління, який дозволяє цілодобово вимірювати частоту серцевих скорочень у режимі реального часу, підтримуючи сигнали тривоги при надто високій або надто низькій частоті серцевих скорочень.

Крім того, при синхронізації з додатком Xiaomi Wearable, годинник Mi Watch Color 2 запам'ятовує частоту серцевих скорочень користувача протягом 30 днів і аналізує показники, щоб дати корисні поради для здоров'я.

Mi Watch Color 2 також обладнаний датчиком рівня кисню в крові SpO2, який підтримує безперервний вимір у режимі 24/7.

Відстеження позиціонування та підтримка NFC

Вбудований високопродуктивний двочастотний чіп GNSS, підтримує одночасне позиціонування за допомогою чотирьох глобальних супутникових систем позиціонування: GPS, Beidou, ГЛОНАСС та Galileo.

Завдяки оптимізації алгоритмів, таких як траєкторія, відстань та темп у реальному часі, він може ефективно покращити швидкість позиціонування, а також точність траєкторії руху та пробігу, допомагаючи швидше та точніше записувати дані про рух.

Крім GPS, годинник також підтримує NFC.

Тривалий час автономної роботи

Щодо часу автономної роботи, Mi Watch Color 2 оснащений акумулятором ємністю 470 мАг, що забезпечує до 12 днів використання в базовому режимі та 24 дні в режимі економії заряду акумулятора.

Відповідно, час повного заряджання акумулятора Mi Watch Color 2 становить 2.5 години.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний годинник
Бренд: Mi
Модель: M2106W1
Розмір: 46.5 x 47.3 x 11 мм (виключаючи ремінець і виступи)
Вага: 36.3 г
Водонепроникний рейтинг: 5ATM
Екран: Сенсорний 1.43 дюйма AMOLED, роздільна здатність 466 х 466
Матеріал рамки годинника: Поліамід, армований скловолокном.
Матеріал ремінця: Силікон
Регульована довжина: 160 ~ 220 мм
Датчики: Датчик серцевого ритму (включаючи датчик рівня кисню в крові SpO2), датчик прискорення, гіроскоп, геомагнітний датчик, датчик тиску повітря, датчик зовнішнього освітлення, ємнісний датчик
GPS: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
NFC: Є (працює поки тільки в Китаї)
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 ГГц, Bluetooth 5.2
Акумулятор: 470 мАг (тривалість роботи може змінюватись в залежності від використання, налаштувань та багатьох інших факторів)
Підтримувані ОС: Android 6.0 або iOS 10.0 та вище 
Метод зарядки: Магнітного типу
Робоча температура: -10 °C ~ 45 °C
Колір: Білий