Ручний бездротовий пилосос Xiaomi Dreame Tracking Wireless Vacuum Cleaner T10

  • Білий
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Прибирайте приміщення без утримання кнопки

Dreame вміє вчитися: якщо на попередніх моделях вам завжди доводилося утримувати кнопку живлення натиснутою під час прибирання, пилосос Dreame T10 має механізм блокування. Це означає, що він залишається активним, доки ви не знімете блокування.

Вражаюча потужність всмоктування

Пилосос Dreame T10 обладнаний високошвидкісним двигуном Space 3.0, який може працювати зі швидкістю 100 000 об/хв і досягає потужності всмоктування 120 аероват та сили всмоктування до 20 000 Па.

Максимально зручне прибирання

Пилосос Dreame T10 швидше збирає зайві крихти з підлоги, особливо у турбо-режимі. Тим більше, він поставляється з різними насадками для дивана, прибирання павутини на стелі або прибирання шерсті, ламінату та дерев'яної підлоги.

Пилосос Dreame T10 може досягти кращих результатів при прибиранні килимів, якщо активувати максимальну потужність всмоктування.

Мультиконусний циклонний сепаратор

У пилососі Dreame T10 використовується передова технологія мультиконусного циклонного сепаратора для фільтрації бруду, пилу та волосся з показником ефективності 99.97%.

Ця система не тільки запобігає попаданню пилу в будинок, але й перешкоджає засміченню самого фільтра, продовжуючи цим період його експлуатації.

Багатоступінчаста система фільтрації

Крім циклонного сепаратора, в пилососі використовується багатоступінчаста система фільтрації для уловлювання дрібних частинок пилу розміром до 0.3 мкм.

До 60 хвилин прибирання в "еко" режимі роботи

Крім того, цей пилосос дуже витривалий. В залежності від режиму роботи, він може пропрацювати до 60 хвилин, після повної зарядки акумулятора ємністю 2500 мАг.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ручний пилосос
Бренд: Dreame
Модель: T10
Двигун: Space 3.0
Номінальна потужність: 400 Вт
Потужність всмоктування: 120 аероват
Сила всмоктування: 20 000 Па
Ємність пилозбірника: 0.6 л
Номінальна напруга: 25.2 В ⎓
Ємність акумулятора: 2500 мАг
Тривалість заряджання: Близько 3.5 годин
Тривалість роботи: До 60 хвилин
Вага: 1.65 кг