Ручний бездротовий пилосос Xiaomi Dreame Wireless Vacuum Cleaner P10 White

  • Білий
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Переконайтеся, що прибирання пилососом не буде стомлюючим

Бездротовий пилосос Dreame P10 дуже легкий та зручний у використанні — з ним легко прибратися в кожному куточку будинку, офісу, квартири.

Завдяки потужності всмоктування до 100 аероват пилосос відмінно справляється зі сміттям, а додаткова щітка 2-в-1, що входить в комплект, дозволяє прибрати пил з важкодоступних куточків.

Неймовірна продуктивність

Що робить P10 настільки ефективним у боротьбі із забрудненням?

Безщітковий двигун Dreame працює зі швидкістю до 100 000 об/хв та забезпечує надзвичайно високу потужність всмоктування до 20 000 Па.

В результаті миттєво усуває пил, сміття, волосся, шерсть та інші відходи. Більш того, вдосконалена система фільтрації затримує до 99.89% мікрочастинок, дозволяючи створити чисте та сприятливе для здоров'я середовище у вашому будинку.

Надійна щітка для підлоги

Придбайте собі пилосос, який дозволить вам ретельно чистити різні види підлоги, не пошкоджуючи їх.

М'яка роликова щітка Dreame P10 ідеально підходить для різних поверхонь — від панелей та плитки до килимів. Ефективно видаляє такі забруднення, як, наприклад, пил, дрібні крихти, волосся та шерсть.

Пилосос сконструйований таким чином, що не дряпає підлогу, тому ви можете без проблем пропилососити квартиру, не побоюючись випадкових пошкоджень.

Додаткова щітка у комплекті

Подбайте про чистоту в кожному куточку — з Dreame P10 від вас не сховається бруд!

У набір входить багатофункціональна щілинна щітка 2-в-1, за допомогою якої можна легко видалити забруднення із важкодоступних місць.

Використовуйте її, наприклад, для прибирання ніш у диванах та кріслах, країв кімнат, проміжків між меблями та нерівними поверхнями, такими як клавіатури. Тепер ніщо не завадить вашому будинку виблискувати чистотою!

Тривалий час роботи

Насолоджуйтесь свободою бездротової конструкції пилососа та не турбуйтеся про дуже часту підзарядку.

Dreame P10 обладнаний міцним акумулятором, який складається з 7 елементів ємністю 2000 мАг та забезпечує час роботи до 50 хвилин.

Удосконалена система SmartCooling забезпечує ефективне відведення тепла, підвищуючи ефективність роботи акумулятора та двигуна.

Повнокольоровий світлодіодний дисплей

Чи може робота пилососа бути ще приємнішою? Dreame P10 доводить, що це так!

Пилосос має вбудований кольоровий світлодіодний екран, який забезпечує зручний доступ до найважливіших функцій та інформації про його роботу.

З його допомогою можна, наприклад, перевірити чи змінити поточний режим всмоктування. Ви також зможете побачити залишковий рівень заряду батареї.

Крім того, пилосос обладнаний спеціальним електронним замком, який дозволить уникнути втоми від постійного утримання кнопки та напруги пальців під час прибирання.

Легкий, портативний, зручний у використанні

Тепер ви зможете без особливих зусиль ретельно прибрати весь будинок.

Dreame P10 важить всього 1.63 кг, що в поєднанні з бездротовою конструкцією дозволяє легко переміщатися між кімнатами, брати його в гараж або піднімати для очищення штор.

Спеціально розроблена ручка дозволяє легко маневрувати пристроєм. Виріб також може працювати як невеликий ручний пилосос. З його допомогою можна, наприклад, пропилососити меблі або салон автомобіля.

Обмежте контакт із брудом

Щоб зменшити контакт зі сміттям і не бруднити руки після кожного прибирання, P10 має великий пилозбірник, який легко звільняти від сміття, просто натиснувши кнопку.

Більше того, контейнер, і щітковий валик, і фільтр можна без проблем мити під проточною водою.

Таким чином, ви не тільки продовжите їм термін служби і уникнете необхідності їх частої заміни, але й знизите ризик розмноження бактерій.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ручний пилосос
Бренд: Dreame
Модель: P10
Двигун: Space 1.0
Номінальна потужність: 350 Вт
Потужність всмоктування: 100 аероват
Сила всмоктування: 20 000 Па
Ємність пилозбірника: 0.5 л
Ємність акумулятора: 7 x 2000 мАг
Тривалість заряджання: Близько 2.5 годин
Тривалість роботи: До 50 хвилин
Вага: 1.63 кг