Ручний Пилосос Xiaomi CleanFly (FV2)

  • Чорний
  • 24 місяця

Глибоке очищення всього транспортного засобу

Максимальна потужність ручного пилососа CleanFly FV2 становить 16 800 Па, що дозволяє легко видаляти пил, сміття, шерсть домашніх тварин і т.ін.

З широким всмоктуючим соплом його можна використовувати для глибокого очищення від алергенів, таких як стійкі плями, велике сміття і пилові кліщі.

Без брудних рук

Просто злегка натисніть кнопку на корпусі пристрою, щоб весь вміст мішка висипати у відро для сміття, не торкаючись сміття руками.

Безщітковий цифровий мотор A-Force

Загальна потужність CleanFly FV2 становить близько 120 Вт. Нове покоління безщіткових цифрових двигунів A-Force з максимальною швидкістю до 100 000 об / хв, дозволило підвищити продуктивність до 300% в порівнянні з щітковими двигунами попереднього покоління.

25 хвилинне прибирання

Три високоефективних акумулятора ємністю 2000 мАг забезпечують більш тривалий час автономної роботи ручного пилососа протягом 25 хвилин.

Для зарядки використовується інтерфейс Type-C. Зарядний кабель смартфона також може використовуватися для зарядки акумулятора пилососа.

Портативний дизайн

Пилосос має елегантний зовнішній вигляд і простий дизайн. Його можна помістити в ящик для зберігання, кишеню бічних дверей автомобіля і т.ін. Легкий і зручний, простий в експлуатації, він приносить новий досвід видалення пилу.

Може використовуватися для прибирання будинку

За допомогою CleanFly FV2 можна пилососити робочий стіл, диван і матрац в домашніх умовах. Висока потужність всмоктування 16 800 Па, в поєднанні з широкою всмоктуючої насадкою, може глибоко проникати в волокно постільної білизни для видалення алергенів, таких як пилові кліщі.

Аеродинамічний дизайн повітроводів

Нова конструкція повітропровода використовується для зменшення опору вітру і зниження рівня шуму, потужність всмоктування не знижується протягом тривалого часу, а ефект видалення пилу значно поліпшується.

Наукова конструкція воздуховода змушує внутрішній повітряний потік видувати в сторони по діагоналі назад, щоб пил, не потрапляла на руки і обличчя користувача.

Фільтр з нержавіючої сталі 304 + НЕРА

Система подвійного фільтру використовує первинний фільтр з нержавіючої сталі 304 для перехоплення великих частинок пилу і сміття, а двошаровий НЕРА фільтр ефективно «відсіває» дрібний пил для запобігання вторинного забруднення.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ручний Пилосос
Бренд: CleanFly
Модель: FV2
Тривалість зарядки: 3 години
Тривалість роботи: До 25 хвилин
Потужність: Потужний режим — 16 800 Па
Постійний режим — 9 000 Па
Ємність пилозбірника: 0.2 л
Мінімальний шум: 73.8 дБ (А)
Ємність акумулятора: 2000 мАг
Тип зарядки: 5 В ⎓ 2 A
Номінальна напруга: 10.8 В
Номінальна потужність: 120 Вт
Розмір: 36.9 х 7.2 см
Вага: 560 г