Рюкзак-кенгуру Xiaomi XiaoYang Y0352 60-120 cm Blue

  • Блакитний

Доставка

Звичайна ціна

Новий помічник для матерів і батьків

Рюкзак-кенгуру XiaoYang призначений для дітей від 3 до 36 місяців з вагою від 3.5 до 30 кг. Він дозволить досить зручно та безпечно переносити дитину як обличчям до батьків, так і обличчям по ходу руху. Анатомічний каркас, надійні застібки, а також вельми зручний капюшон (який захистить дитину від опадів, сонця і вітру) забезпечать максимальний рівень безпеки і комфорту при «подорожі» вашої дитини.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Багатофункціональний дитячий рюкзак

Безпека та комфорт вашої дитини

Багатофункціональний рюкзак-кенгуру надійно фіксує хребет і шию дитини, а особлива конструкція дозволяє рівномірно розподілити вагу між спиною та ногами. Що стосується розміру, він регулюється і може бути збільшений в 2 рази (з 60 до 120 сантиметрів). Все зроблено для максимально зручного процесу перенесення. В конструкції рюкзака використовується виключно безпечні для здоров'я малюка матеріали, які відповідають міжнародним вимогам і стандартам, надійно захищають від сольовий ерозії, і не містять формальдегіди, ароматичні аміни та інші шкідливі речовини.

Рюкзак кенгуру Y0352 60-120 cm в двох кольорах

Дайте дитині обійняти вас

Зручне розташування рук дитини

Анатомічно продуманий дизайн «кенгурушки» не обмежує дитину в рухах, що дозволить йому легко обійняти вас або тримати в руках плюшеву іграшку не відчуваючи при цьому абсолютно ніякого дискомфорту.

Рюкзак кенгуру Y0352 60-120 cm батьки і дитина

Кут нахилу 35°

Природний вигин хребта

Під тиском спини дитини, задня спинка рюкзака може нахилятися до 35° зберігаючи при цьому природний вигин хребта малюка, а м'які дихаючі матеріали забезпечать комфортне «проведення часу» непосиди під час його переміщень в «кенгурушці».

Рюкзак кенгуру Y0352 60-120 cm структура і кут нахилу

Науково розраховане співвідношення сторін

Здоров'я вашого малюка

Спинка рюкзака-переноски XiaoYang має довжину 26 см і ширину 16.5 см. Таке співвідношення сторін в поєднанні з надійною фіксацією тазостегнового суглоба, сприяє нормальному розвитку кісток дитини не перешкоджаючи їх природному росту.

Рюкзак кенгуру Y0352 60-120 cm розмір спинки

Дайте дитині обійняти вас

Зручне розташування рук дитини

Анатомічно продуманий дизайн «кенгурушки» не обмежує дитину в рухах, що дозволить йому легко обійняти вас або тримати в руках плюшеву іграшку не відчуваючи при цьому абсолютно ніякого дискомфорту.

Рюкзак кенгуру Y0352 60-120 cm матеріал

Інноваційна конструкція наплечного ременя

Рівномірний розподіл навантаження

Інноваційна конструкція плечового ременя (який до того ж регулюється по мірі росту дитини) забезпечує рівномірний розподіл ваги, а використання м`яких і еластичних матеріалів, в значній мірі пом'якшує тиск на плечовий суглоб.

Рюкзак кенгуру Y0352 60-120 cm конструкція наплечного ременя

Підвищений комфорт

Протиковзке кріплення

Завдяки протиковзкому кріпленню можна надійно зафіксувати правильне положення плечового ременя, підібрати рівень натягу при якому ви будете себе почувати максимально комфортно.

Рюкзак кенгуру Y0352 60-120 cm кріплення

Комфорт і повітронепроникність

Карман для зберігання речей

Тканина, з якої виготовлений рюкзак, являє собою 100% поліестер, а поясна область виконана повністю з бавовни, з підкладкою з поліефірного волокна, надаючи їй більшу стійкість, відмінний комфорт і повітронепроникність, щоб уникнути роздратування або дискомфорту у дитини. Рюкзак-кенгуру XiaoYang оснащений кишенею для розміщення смартфона, пустушок, ключів та інших предметів.

Рюкзак кенгуру Y0352 60-120 cm кишеня

Оптимальне розміщення

4 положення для носіння малюка

  • Для немовлят. Ви зможете налаштувати правильне положення для максимально зручного носіння немовляти обличчям до вас чи близько до серця. Ви зможете контролювати дитину протягом усього часу носіння та відчувати його дихання і рух.
  • Для дітей від трьох місяців. Коли дитині виповнилося три місяці, його можна потихеньку розміщувати в нижнє положення, що забезпечить зручне розташування малюка, який повернений до вас обличчям.
  • Для дітей від 5 місяців. Починаючи з п'яти місяців опустивши опору для голови, можна посадити дитину обличчям вперед.
  • Для дітей від 12 місяців. Після того, як ви посадите дитину обличчям до себе, необхідно перемістити «кенгурушку» з грудей на спину, при цьому плечові ремені надійно фіксуються і забезпечують безпеку дитини в процесі вашого з нею переміщення.

Рюкзак кенгуру Y0352 60-120 cm розташування дитини 1

Рюкзак кенгуру Y0352 60-120 cm розташування дитини 2

Тип: Рюкзак-кенгуру
Бренд: XiaoYang
Модель: Y0352
Вік дитини: Від 3 до 36 місяців
Максимальна вага: Від 3.5 до 30 кг
Рекомендована окружність талії: Від 60 до 120 см
Матеріал: 100% поліефір, бавовна, поліестер
Вага: 620 г
Колір: Блакитний

Завантаження…