Рюкзак Xiaomi MiTU Children Bag Blue

  • Синій

Доставка

Звичайна ціна

Кращий ранець для вашої дитини

MITU Children Bag - дитячий рюкзак для учнів молодших класів, який відрізняється багатофункціональним дизайном, ортопедичною спинкою, а також спеціальною світловідбиваючою тканиною, яка потурбується про безпеку вашої дитини в темний час доби.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Рюкзак MITU Children Bag Blue

Кращий рюкзак для учнів молодших класів

Універсальний дизайн

Завдяки своєму універсальному дизайну MITU Children Bag прекрасно підійде як для хлопчиків так і для дівчаток. Вельми зручний, до того ж дуже стильний і яскравий.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag в двох кольорах

Немає навантаження на плечі

Легка вага

Досить легка вага дитячого рюкзака (всього 940 грам) в комплексі з практичними ременями забезпечить відчуття легкості і свободи вашій дитині протягом всього навчального дня.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag діти на кухні з ранцем

Ортопедична спинка - здорова постава вашої дитини

Спеціальна ортопедична вставка піклується не тільки про підтримку спини в правильному положенні, але і забезпечує хорошу вентиляцію, тим самим не даючи пітніти спині.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag діти з ранцями на вулиці

Ефективний розподіл навантаження

Продумана конструкція лямок

Продумана конструкція лямок ранця, дозволяє правильно розподілити вагу на плечі дитини, тому навіть заповнений книгами і зошитами рюкзак здасться досить легким.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag з двох сторін

Максимальна зручність для вашої дитини

Поясне регулювання

Поясне регулювання, яким обладнаний дитячий ранець, дає можливість щільно закріпити рюкзак, щоб при ходьбі або бігу він не бив по спині дитини.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag діти з ранцями

Надійні застібки

Ранець можна легко застебнути без особливих зусиль, а надійна конструкція застібок не дозволить їм розстібнутися навіть якщо спробувати потягнути за ремені приклавши зусилля.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag застібки

Усе необхідне в одному ранці

Місткий

MITU Children Bag цілком може вмістити усе необхідне як для занять в школі (книги, зошити, альбом для малювання, ручки і т.ін.) так і для дозвілля - після закінчення уроків.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag за партою

Магнітна засувка

Дитячий рюкзак оснащений спеціальною клямкою на магніті, яка за допомогою легкого руху може швидко відкрити / закрити ранець. Вам просто необхідно злегка натиснути на магніт і утримувати його в такому положенні одну секунду.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag магнітна засувка

Об `єм 13 літрів

Об `єм MITU Children Bag становить 13 літрів, що дозволить вам розмістити масу корисних для навчання та дозвілля предметів. Конструкція виконана таким чином, щоб форма і габарити ранця змінювалися відповідно до його заповнення.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag відсіки

Всебічний захист і простий догляд

Водонепроникність і просте видалення забруднень

Високотехнологічна тканина з якої виготовлений рюкзак, дуже практична у використанні, крім того, дитячий ранець не промокає навіть під сильним дощем. Застосування тефлоновим технології забезпечує легке видалення малюнків, нанесених дитиною безпосередньо на ранець, легким рухом злегка вологої губки.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag матеріал

Індивідуальний відсік для різних предметів

Щоб не турбуватися, що вміст будь - яких кишень може зіпсувати або забруднити щоденник, підручники, зошити чи інші навчальні приналежності в MITU Children Bag є відмінно ізольовані один від одного відсіки, які і були зроблені саме для таких цілей.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag бічна кишеня

Термос завжди під рукою

Велика бічна кишеня

В одному з відсіків барвистого ранця можна розмістити термос об'ємом до 750 мл. Спеціально продумана м'яка підкладка бокової кишені захистить термос від ударів, а блискавка надійно зафіксує його в дитячому рюкзаку.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag кишеня для термоса

US-FDA Сертифікація

Безпечний і водонепроникний

Матеріал з якого виконаний рюкзак, є абсолютно безпечним як для людини так і для навколишнього середовища. Крім того, він водонепроникний, тому вода не проникне всередину, рівно як і зсередини нічого не проллється назовні.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag водонепроникність

Спеціальний роздільник

Тепер можна сміливо сказати «ні» брудним зошитам, підручникам, альбомам і т.ін. За рахунок унікальної перегородки, Ви з легкістю можете відокремити одне навчальне приладдя від інших.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag роздільник відсіків

Прекрасний вибір не тільки для навчання, а й для дозвілля

MITU Children Bag - це прекрасний вибір для дитини, яка навчається в молодших класах школи і для проведення часу після навчання.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag діти з рюкзаками на спортивному майданчику

Надійний захист дна ранця

Чотири жорсткі опори рюкзака виконані з пластика, надійно захистять дно ранця від стирання і бруду.

Розклад уроків завжди під рукою

Фіксація занять за допомогою стікерів

Кольорова таблиця, розташована у внутрішньому відсіку ранця, призначена для фіксації розкладу уроків в залежності від дня тижня за допомогою стікерів з написами. Це дуже зручно, навіть якщо в розкладі будуть будь-які зміни, необхідно просто замінити стікер на актуальний.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag розклад

Безпека вашої дитини

Світловідбиваючі вставки

Крім всіх перерахованих вище особливостей і переваг дитячого ранця MITU Children Bag треба виділити світловідбиваючі вставки на зовнішній стороні рюкзака, які дозволять в темний час доби водіям автомобілів побачити, що дитина переміщається через проїжджу частину або по тротуару.

Рюкзак Mi Multi-functional children bag світловідбиваючі вставки

Найменування: Рюкзак MITU Children Bag Blue
Бренд: Mi
Тип: Рюкзак / ранець
Матеріал: Тканина / Підкладка 100% поліестер
Ємність: 13 літрів
Розмір: 360 х 280 х 150 мм
Колір: Синій