Рюкзак Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Commuter Backpack Grey

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Місткий ранець зі зручною конструкцією

RunMi 90 Commuter - стильний та досить місткий рюкзак, який прекрасно підійде як для повсякденного використання, так і для ділових поїздок. Об'єм рюкзака RunMi 90 Commuter становить 16.5 літрів. Тепер ви зможете взяти з собою всі самі необхідні речі.

Абсолютно цільні частини тканини рюкзака забезпечують не тільки його гарний зовнішній вигляд, а й надають міцність конструкції. RunMi 90 Commuter - рюкзак, який ідеально пристосований для любителів пішого туризму!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стильний та місткий

RunMi 90 Commuter - стильний і досить місткий рюкзак, який прекрасно підійде як для повсякденного використання, так і для ділових поїздок.

Об'єм рюкзака RunMi 90 Commuter становить 16,5 літрів. Тепер ви зможете взяти з собою всі найнеобхідніші речі, крім того, в ньому прекрасно можна розмістити і такі девайси: 15,6-дюймовий ноутбук, смартфон, планшет тощо.

Рюкзак RunMi 90 MultiTasker в двох кольорах

Вільні руки для улюблених занять

Вам немає необхідності залишати рюкзак без нагляду, оскільки ви завжди зможете взяти його з собою. Взявши з собою ноутбук - ви зможете зайнятися робочими питаннями або насолодитися спілкуванням з близькими вам людьми.

Рюкзак RunMi 90 MultiTasker в руці

Нічого зайвого

Абсолютно цільні частини тканини рюкзака забезпечують не тільки його гарний зовнішній вигляд, а й надають міцність конструкції.

Рюкзак RunMi 90 MultiTasker вміст

Дощ тепер не перешкода!

Спеціальна пропитка, якою оброблена тканина RunMi 90 Commuter, забезпечить надійний захист вмісту рюкзака: одягу, різних девайсів тощо від попадання вологи.

Рюкзак RunMi 90 MultiTasker водостійкість

Бічні кишені

Бічні кишені рюкзака забезпечують додаткову зручність. Не знімаючи рюкзак - ви зможете легко дотягнутися до одного з бічних відсіків, для того, щоб замінити дістати парасольку або записну книжку, щоб швидко зафіксувати необхідну інформацію. В дані відсіки Ви зможете розмістити предмети першої необхідності, те, що завжди буде у вас під рукою.

Рюкзак RunMi 90 MultiTasker бічні кишені

Великі відсіки. Хороша місткість.

Завдяки двом великим відсіках рюкзака, ви зможете розмістити по відділеннях як свої гаджети (смартфон, ноутбук з діагоналлю до 15,6 дюймів і т.ін.) так і різний одяг.

Рюкзак RunMi 90 MultiTasker місткість

У RunMi 90 Commuter, ви знайдете кишені для зручного зберігання різних предметів і пристроїв.

Рюкзак RunMi 90 MultiTasker велика кишеня

Зручність у кожній деталі

Конструкція рюкзака спроектована таким чином, щоб він не чинив істотного тиску на спину, навіть коли він повністю заповнений речами. Крім того, в рюкзаку передбачений спеціальний ремінець, за допомогою якого можна швидко і надійно зафіксувати рюкзака на ручці чемодана.

Рюкзак RunMi 90 MultiTasker замки

Рюкзак RunMi 90 MultiTasker тильна частина

Рюкзак RunMi 90 MultiTasker на плечах

Тип: Рюкзак
Бренд: Runmi
Ємність: 16.5 л
Матеріал підкладки: Поліефірне волокно
Розмір: 315 х 140 х 440 мм
Вага: 635 г
Колір: Сірий