Рюкзак Xiaomi Mi Style Backpack Blue XXB01RM (ZJB4160CN)

Якісний рюкзак з великим внутрішнім простором

Mi Syle Backpack – це стильний рюкзак, в якому використовуються надійні матеріали.

Він має наступні габарити: 470 х 300 х 180 мм, а внутрішні відсіки розташовані з наукової точки зору, гнучко вміщуючи безліч аксесуарів з різними розмірами.

Простір усередині рюкзака представляє собою велике відділення, в якому може поміститися 15.6-дюймовий ноутбук, а також невеликі секції, призначені для зберігання невеликих девайсів і аксесуарів. Зовні рюкзак має досить просту конструкцію з 2 бічними відділеннями та 1 відділенням спереду, який забезпечує досить високу мобільність. Зокрема, кишеня дуже зручна, щоб допомогти вам легко і швидко витягувати особисті речі при необхідності.

Поліамідне волокно + поліефір

Рюкзак Mi Syle Backpack зроблений з поліамідного волокна з міцними та дихаючими властивостями. Крім того, цей матеріал також володіє водостійкою структурою і стійкістю до стирання.

Всередині підкладка виготовлена ​​з досить м'якого поліефірного волокна, який стане хорошим захистом для речей, що містяться в рюкзаку.

Рюкзак обладнаний міцно і надійною застібкою-блискавкою YKK, м'якими регульованими плечовими ременями і додатковим ременем для фіксації рюкзака на ручці валізи.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Рюкзак
Бренд: Mi
Модель: XXB01RM
Матеріал: Поліамідне і поліефірне волокно
Розмір: 470 х 300 х 180 мм
Вага: 710 г
Колір: Синій