Рюкзак Xiaomi XiaoYang Multi-function Large Opening Daddy Package Blue Y5058

  • Синій

Доставка

Звичайна ціна

Кращий ранець для батьків

XiaoYang - чудовий рюкзак для батьків і матерів, який відрізняється багатофункціональним дизайном, якісною спинкою, а також хорошою місткістю. Він допоможе звільнити руки від маси різних сумочок, пакетиків в яких ви зазвичай носили дитяче харчування, підгузники, іграшки, присипки, одяг та інші речі маленької дитини.

Надійний захист від попадання вологи

Рюкзак виконаний з комбінації поліестеру та нейлону. Водостійка тканина рюкзака перешкоджає "просочуванню" води в середину виробу, тому вам не потрібно турбуватися про те, щоб одяг вашої дитини стане мокрим під час прогулянок в дощову погоду. Вага рюкзака - всього 940 грам. М'які ремені та рівномірний розподіл навантаження на обидва плеча, забезпечать комфортне повсякденне носіння ранця. При виробництві рюкзака не використовувалися формальдегіди та інші токсичні речовини.

Хороша місткість

Рюкзак досить місткий, а внутрішній простір виробу дуже розумно організовано. Тепер кожен предмет буде на своєму місці і не потрібно витрачати багато часу, щоб його знайти.

Кілька корисних кишеньок

На лицьовій стороні рюкзака розміщена кишенька, в якій досить місця для розміщення смартфона та блокнота. Над ним є ще кишеня (закривається застібкою-блискавкою) всередині якого вшиті мішечки для розміщення пари дитячих пляшечок з молоком і дитячим харчуванням. Примітною особливістю цих мішечків, є те, що вони виготовлені з особливого матеріалу, який добре утримує тепло. Завдяки цьому ефективному механізму утримання тепла, молоко буде підтримувати необхідну температуру, навіть якщо у вас запланована тривала прогулянка з малюком на свіжому повітрі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Найменування: Рюкзак XiaoYang Multi-function Large Opening Daddy Package Blue Y5058
Бренд: XiaoYang
Модель: Y5058
Тип: Рюкзак/ранець
Матеріал: Сітчаста тканина, поліестер, олов'яна фольга
Місткість: 20 л
Вага: 940 г
Розмір: 275 х 380 х 90 мм
Колір: Синій