Рюкзак Xiaomi Z Bag Ultra Light Portable Mini Backpack Yellow

  • Жовтий

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Акційна ціна

Ультралегкий рюкзак для молоді

Z Bag - це стильний та ультралегкий молодіжний рюкзак виготовлений з якісних матеріалів. Він досить місткий для того, щоб взяти з собою кілька невеликих девайсів, канцелярські приладдя та аксесуари. Він стане відмінним помічником на прогулянці, навчанні, роботі та в подорожі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стильний молодіжний дизайн

Рюкзак має досить привабливий дизайн. Приємна кольорова гама, зіпер з елегантними шнурочками для зручності відкриття / закриття, зовнішня кишеня - все виглядає дуже гармонійно.

Рюкзак Z Bag Ultra Light Portable Mini Backpack дівчина з хлопцем з рюкзаками

Декоративний та практичний

Для виготовлення такого зручного рюкзака використовується комбінація нейлонової водонепроникної тканини, поліефірних і поліамідних волокон. Завдяки чому ваші речі залишаться сухими навіть в дощову погоду.

Крім того, щільні волокна перерахованих вище матеріалів характеризуються високим рівнем зносостійкості, що істотно продовжить період носіння рюкзака Z Bag.

Рюкзак Z Bag Ultra Light Portable Mini Backpack елементи конструкції

Кілька девайсів в один рюкзак

Здатний вмістити навіть 14-дюймовий ноутбук

У великому відділенні рюкзака можна розмістити навіть 14-дюймовий ноутбук і 10-дюймовий iPad. У великому відділенні можна розташувати й інші девайси: смартфон, планшет, павербанк, невеликий фотоапарат, навушники, а також окуляри, канцелярське приладдя та дрібну аксессуаріку.

Рюкзак Z Bag Ultra Light Portable Mini Backpack місткість

Не дивлячись на компактні габарити (220 х 135 х 340 мм) він досить місткий, тим більше що крім великого відділення на лицьовій стороні рюкзака передбачена додаткова кишенька, в якій ви можете зберігати, наприклад: портмоне, проїзний, ключі та серветки.

Вага рюкзака Z Bag становить всього 150 грам.

Рюкзак Z Bag Ultra Light Portable Mini Backpack кишенька

Зручність повсякденного носіння

Рюкзак має якісну S-подібну конструкцію плечового ременя з потовщеною підкладкою, що забезпечує більш зручний процес носіння виробу. Навіть при тривалому носінні рюкзака, ви практично не будете відчувати той звичний рівень втоми та дискомфорту, який відчувається при носінні важких рюкзаків зі стандартною конструкцією.

Рюкзак Z Bag Ultra Light Portable Mini Backpack різноманітність кольорів

Z Bag - це один з небагатьох сучасних малогабаритних рюкзаків в якому якість, надійність і дизайн знаходяться на досить високому рівні.

Рюкзак Z Bag Ultra Light Portable Mini Backpack дівчина з хлопцем гуляють

Тип: Рюкзак
Бренд: Z Bag
Матеріал: Нейлон, поліефір, поліамід
Розмір: 220 x 135 x 340 мм
Колір: Жовтий