Рушник для обличчя Xiaomi ZSH 340х760 мм Blue

  • Синій

Доставка

Звичайна ціна

Рушники ZSH з антибактеріальною обробкою за технологією Polygiene - екологічно безпечні, дуже м'які, швидко сохнуть.

Polygiene - революційна технологія, яка не тільки вбиває бактерії, а також перешкоджає розмноженню різних грибків.

Плюс до всього, дана технологія не змінює забарвлення матеріалу і не впливає на його функціональні особливості, а при контакті з людським тілом може принести шкірі тільки користь.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ZSH Youth series Blue

Красиві життєрадісні кольори

Чистота і стійкість кольору будуть супроводжувати вас довгі роки, покращуючи ваш настрій щоранку після вмивання. Завдяки витонченому ткацтву, волокна переплетені дуже надійно, створюючи м'яку і приємну текстуру.

Антибактеріальна технологія

Спеціальний матеріал високого класу Polygiene, який використали шведські технологи має антибактеріальну характеристику, а також протистоїть появі кліщів, грибка та інших небезпечних мікроорганізмів, які можуть зашкодити вашій шкірі і організму в цілому.

Використовуючи рушник Xiaomi ZSH Youth series ви назавжди забудете про неприємний запах, який, швидше за все, свідчить про існування шкідливих бактерій.

Тонковолокниста якісна бавовна

Для виготовлення рушника використаний високоякісна довговолокниста бавовна. Тому рушник має дуже високий коефіцієнт вбирання вологи. Цей супер абсорбент в 6 разів перевищує національні стандарти поглинання води.

Ніжний бавовняний поцілунок

Дотримуючись концепції охорони навколишнього середовища, ми відмовились додавати будь-які пом'якшувальні речовини для тканини. Секрет м'якості волокон полягає в тривимірній технології прядіння, що в кінцевому результаті дає неймовірні відчуття ніжності волокон рушника Xiaomi ZSH Youth series.

Завдяки цій природній м'якості ваша шкіра: також залишатиметься шовковистою і м'якою, волокна з легкістю вберуть вологу та не висушивши її. В результаті шкіра не лущиться, чиста і гладенька.

Сертифікація міжнародних стандартів якості

Oeko-Tex Standard підтвердили, що матеріали, які використовуються для виготовлення екологічно чисті і проходять всі критерії споживання. Також, щоб переконатись в стерильності кожного рушники, який потрапляє до вас, ми використали спеціально запатентований пакет, який не дозволить проникнути бактеріям всередину.

Найменування Рушник ZSH
Бренд: ZSH
Матеріал Бавовна
Додатково Антибактеріальна обробка за технологією Polygiene
Розмір 340 х 760 мм
Вага 130 г.
Колір Блакитний

Завантаження…