Сейф електронний Xiaomi CRMCR (BGX-X1-55KN) White

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Сейф, який виграв премію Red Star Design Award 2019

Зовнішній вигляд запатентованого корпусу сейфа CRMCR BGX-X1-55KN руйнує окови традиційного сейфа, конструкція надзвичайно проста, стримана, а простір сейфа оптимізовано для поліпшення використання та економії місця. Він відмінно підходить для дому та офісу.

Зручне зберігання

Будь то тумбочка або місце під офісним столом, ви зможете зручно розмістити сейф і розблокувати його легким дотиком.

Ефективне ємнісне розпізнавання відбитків пальців

В офісі вам може знадобитися функція тимчасового пароля Mijia АРР, щоб колеги могли забрати файли за вас. У домашніх умовах можна використовувати відбитки пальців і замки, що зручніше.

Крім того, ви можете використовувати комбінацію подвійного блокування, щоб забезпечити більш надійний захист, легко встановити пароль + відбиток пальця, подвійний відбиток пальця, подвійний пароль та інші методи блокування для підвищення безпеки.

Цифровий пароль

Ви можете встановити цифровий пароль з 3-8 цифр за допомогою чутливого сенсорного екрану.

Також можна використовувати фіктивний пароль при введенні основного пароля, тобто до і після правильного пароля ввести додаткові цифри. При цьому загальна кількість не перевищує 24 довільних числа, що може ефективно запобігти підгляданню інформації сторонніми особами.

Підключення до домашньої межкомпонентное мережі Mijia АРР і віддаленої сигналізації

Використовуючи Mijia АРР, ви можете віддалено отримати уявлення про безпеку сейфа. Якщо хтось спробує зламати сейф, спрацює датчик тривоги.

Безбар'єрна повністю відкрита дверна петля

Завдяки нещодавно розробленої безбар'єрній повністю відкриваючої дверній петлі, дверну панель можна відкривати вільно, навіть якщо не передбачено додаткового бічного простору, що дозволяє позбутися обмежень.

Легке лиття із спеціальної листової сталі

Високоякісна спеціальна сталева пластина сейфа CRMCR BGX-X1-55KN має міцну розтяжну інтегровану структуру, яка зменшує кількість зварних швів, підвищує антируйнуючу здатність виробу.

Квадратний дверний ригель

Квадратний дверний ригель з легкого сплаву, розмір якого набагато перевищує розмір звичайних дверних ригелів, виготовлений з цілісної неіржавіючої сталі.

Ящик для зберігання ювелірних виробів + внутрішня частина з м'якої замші

Сейф CRMCR обладнаний ящиками, зі спеціальним використанням технології м'якої упаковки з амортизацією і вологозахисним ефектом для зберігання прикрас, годинників, антикваріату.

Більш інтелектуальне управління

Підключайтеся до Mijia АРР, щоб забезпечити більш безпечне і зручне для прання використовується дозволить всім контролювати та легко насолоджуватися розумним життям.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Сейф електронний
Бренд: CRMCR
Модель: BGX-X1-55KN
Категорія блокування: Блокування відбитків пальців + блокування паролем + аварійна блокування
Кількість дверних болтів: 2
Ящик для прикрас: 1
Зберігання паролів: Відбитки пальців 10 груп / 30 штук
Розмір: 550 x 430 x 380 мм
Вага: 54 кг
Примітка: Розмір цього пристрою вимірюється вручну, можливі невеликі помилки
Колір: Білий