Шкільний рюкзак Xiaomi UBOT-006 Beige-Orange

  • Бежевий

Небезпека неякісних і громіздких шкільних ранців

Дослідження показали, що: «неякісні та громіздкі шкільні ранці можуть викликати здавлювання хребта у дітей, біль в плечах і шиї, сколіоз і т.ін. Тривале використання може легко викликати деформацію хребта, біль в м'язах і вплинути на нормальний розвиток кісток».

Інноваційний дизайн

Інноваційна конструкція шкільного рюкзака UBOT-006, дозволяє розмістити книгу під кутом 45°, ефективно скорочуючи область впливу, розсіюючи вагу книги, послаблюючи тиск на плечі, шию і хребет, захищаючи здоров'я кісток дитини.

Верхня та задня частини рюкзака виконані як одне ціле, створюючи чіткі лінії та стабільність форми.

Зниження навантаження до 40%

Завдяки дослідженням і вивченню механіки, ергономіки, легкого дизайну та технологій зберігання енергії, рюкзак рухається в протилежному напрямку, щоб досягти ефекту втрати ваги.

Зручна та дихаюча конструкція

Задня частина UBOT-006 виготовлена ​​з піни з ефектом пам'яті, в поєднанні з технологією спінювання 3D для досягнення високо-еластичної підтримки поверхні, яка є м'якою і облягає спину, зручна і знижує тиск, повітропроникна і не задушлива.

Антибактеріальна тканина

У шкільному рюкзаку UBOT використовується новий тип тканини зі ступенем антибактеріальної активності до 99%, яка може швидко пригнічувати розмноження бактерій.

Світловідбиваючі смуги

В умовах недостатньої освітленості, продуманий дизайн світловідбивних смуг попереджає проїжджаючі автомобілі про рух дитини.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Шкільний рюкзак
Бренд: UBOT
Модель: UBOT-006
Матеріали: Поліестер, антибактеріальна тканина
Розмір: 330 x 263 x 400 мм
Колір: Бежево-помаранчевий