Силіконові перчатки Xiaomi Jordan-Judy Silicone Gloves Blue

Силіконові рукавички Jordan-Judy Silicone Gloves - багатофункціональна заміна губки

Спеціальна конструкція рукавичок створена для ефективної заміни класичної губки для миття посуду. За допомогою спеціальних щетинок дуже зручно мити каструлі та посуд, а також поверхні, які складно очищаються.

Крім того, рукавички відмінно підійдуть для миття сантехніки, чищення текстильних поверхонь і багато іншого. Міцний силіконовий шар відмінно захищає від опіків і гарячої води.
Як тильна, так і внутрішня сторона рукавички може бути використана для миття посуду. Спеціальні щетинки і пупирчатая поверхню відмінно замінять класичні чистячі губки і металеві щітки.

Захист від температур

Рукавичка виготовлена ​​з екологічно чистого силіконового матеріалу.

Він стійкий до високої температури - 20-200 C °.

До того ж, матеріал не токсичний і не має запаху. Товщина силіконового шару дозволяє дістати посуд з пароварки і мікрохвильовки без ризику обпектися.

Легко чистити

Силікон розкриває всі переваги рукавичок для миття посуду. Такі рукавички гідрофобні, вони не фарбують посуд, а для очищення їх від забруднень досить потерти рукавички одна об одну.

Антиковзаюча поверхня

Спеціальна текстура рукавичок з зовнішньої і внутрішньої сторони запобігає ковзанню посуду під час миття.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Силиконовые перчатки Jordan-Judy Silicone Gloves - многофункциональная замена губки

Специальная конструкция перчаток создана для эффективной замены классической губки для мытья посуды. С помощью специальных щетинок очень удобно мыть кастрюли и посуду, а также сложно очищаемые поверхности. Кроме того, перчатки отлично подойдут для мытья сантехники, чистки текстильных поверхностей и много другого. Прочный силиконовый слой отлично защищает от ожогов и горячей воды.
Как тыльная, так и внутренняя сторона перчатки может быть использована для мытья посуды. Специальные щетинки и пупырчатая поверхность отлично заменят классические чистящие губки и металлические щётки.

Защита от температур
Перчатка изготовлена из экологически чистого силиконового материала. Он устойчив к высокой температуре - 20-200 C°. К тому же, материал не токсичен и не имеет запаха. Толщина силиконового слоя позволяет достать посуду из пароварки и микроволновки без риска обжечься.

Легко чистить
Силикон раскрывает все преимущества перчаток для мытья посуды. Такие перчатки гидрофобны, не окрашивают посуду, а для очистки их от загрязнений достаточно потереть перчатки друг о друга.

Анти скользящая поверхность
Специальная текстура перчаток с внешней и внутренней стороны предотвращает скольжение посуды во время мытья.

Размеры 352 х 157 мм
Бренд: Jordan Judy
Доставка/Оплата Срок доставки 1-2 дня
Вес, г 220
Цвет Blue
Назначение Для мытья посуды
Материал Силикон + Карбон
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати