Синтезатор Xiaomi TheONE Air Black

Синтезатор TheONE Air має досить симпатичний і при цьому простий дизайн. Для зручності навчання, синтезатор може синхронізуватися зі смартфоном, де ви знайдете масу корисних порад і підказок.

Працює від мережі та від батарейок

TheONE Air може живитися від мережі (для цього передбачений порт DC) або від 6 батарейок типу АА, що дозволить безперервно грати близько 6 годин. Це дуже зручно, якщо ви любите грати на свіжому повітрі або вирушаєте в гості до рідних і друзів, яким так само хочете зіграти сучасний або класичний твір.

Ще більш компактні габарити

У порівнянні з попереднім поколінням синтезаторів, TheONE Air має більш тонкий корпус, всього 93 мм і на 24% меншу вагу, всього 3.8 кг.

Світлова індикація + навчальні підказки мобільного додатка

Крім клавіатури в синтезаторі TheONE Air передбачені 2 кнопки, одна — вимикач живлення, інша — регулювання гучності, всі інші функції реалізовані через додаток.

Цей синтезатор використовує стандартні звуки рояля. Після синхронізації музичного інструменту з мобільним додатком, за допомогою вбудованих в синтезатор індикаторів і наочних підказок, ви зможете зіграти свою першу мелодію.

Великий вибір мелодій в музичній бібліотеці

Музична бібліотека в мобільному додатку охоплює різні жанри від класичної до поп музики, загалом понад 10 000 музичних партитур, які ви зможете освоїти та зіграти. Крім того, синтезатор підтримує перемикання 417 мелодійних звуків, що дозволить відтворювати музику сотень інструментів для професійної аранжування пісень.

Навчання дітей в режимі мультфільму

Більш того, до TheONE Air можна скачати спеціальний додаток для навчання дітей в режимі мультфільму, де дітки самостійно зможуть освоїти базові теорії музики та набути початкових музичних навичок, а інтелектуальна функція корекції помилок за допомогою AI допомагає швидко освоїти черговий музичний твір.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Синтезатор
Бренд: TheONE
Модель: ТОМ
Кількість клавіш: 61
Кількість тонів: 417 мелодій + 9 наборів ударних
Поліфонія: 64
Додатково: Стерео семплірування
Звукові ефекти: 8 типів реверберації
Потужність динаміка: 10 Вт x 2
MIDI: USB MIDI
Роз'єм для навушників: 3.5 мм
Аудіо вхідний інтерфейс: 6.35 мм аудіо допоміжний вхідний інтерфейс
Аудіо вихідний інтерфейс: 6.35 мм аудіо допоміжний вихідний інтерфейс
З'єднання Bluetooth / підключення кабелю для передачі даних:

Підтримка підключення пристрою Bluetooth BLE4.0. Підтримувані системою пристрою iOS 9.0 або більш пізньої версії.

Пристрої Android 4.4.4 або більш пізньої версії, які підтримують USB Host / OTG.

Розмір: 1042 х 252 х 93 мм
Вага: 3.8 кг
Колір: Чорний