Складаний переносний візок Xiaomi Lekong Red (LK-LG01)

  • Червоний

Складана конструкція

Об'єм візка Lekong LK-LG01 в розкладеному вигляді може досягати 135 л. Він здатний витримувати максимальне навантаження в 100 кг.

Просто помістіть його в багажник автомобіля, коли збираєтеся їхати на пікнік або за покупками в магазин, адже він займає близько 1/15 від об'єму багажника невеликого позашляховика.

З'ємний ящик для зберігання

Після зняття коліс, візок Lekong LK-LG01 можна використовувати як ящик для зберігання речей, що робить його цілком універсальним в повсякденному застосуванні.

Ергономічний дизайн, легка подорож

Дуже зручно, що навіть при зміні кута від 0° до 90° і не дивлячись на те, по якій поверхні візок переміщається, ручка завжди слідує за напрямок руки.

Після того як ви відпустили ручку, вона зафіксується в цьому положенні, що дозволить вам, не обертаючись на візок, взятися за його ручку та продовжити пересування по магазину або парку.

Трьохточкова конструкція, більш гнучкий поворот

Завдяки трехточковій конструкції підвіски, коли візок повертається вліво, вона впливає на праве колесо, а при повороті направо — на ліве колесо, полегшуючи поворот.

Тканина Оксфорд 600D

У візку Lekong LK-LG01 використовується міцний сталевий каркас і вологозахищена тканина Оксфорд 600D.

U-подібна конструкція

Візок Lekong LK-LG01 відрізняється продуманою конструкцією коліс, в результаті якої зменшується площа контакту шини з землею та знижується необхідність докладати більше зусиль для її переміщення.

Шини візка виготовлені з практичного пінополіуретану, тому вони готові витримувати випробування на різних дорожніх покриттях.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Складаний переносний візок
Бренд: Lekong
Модель: LK-LG01
Матеріали: Сталь, тканина Оксфорд 600D
Максимальне навантаження: 100 кг
Розмір в розкладеному вигляді: 90 x 50 x 107 см
Розмір в складеному вигляді: 24 x 20 x 75 см
Вага: 9.75 кг
Колір: Червоний