Склянка coffee or tea Xiaomi Emoi H1097 White/Orange 480 мл

  • Помаранч

Доставка

Звичайна ціна

Фахівці компанії "Emoi" черпають натхнення з сучасних технологій та традиційного стилю життя, що дозволяє їм створювати якісно нові інноваційні товари, засновані на функціональності, естетиці, стійкості та простоті використання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Emoi H1097 White/Orange 480 мл

Дизайн

Грунтуючись на емоційному дизайні та натхненні від життєвого досвіду, розробляються прості, знакові товари для життя, які дозволяють встановити певний емоційний зв'язок з людьми - факторами особистості, їх індивідуальністю.

Склянка coffee or tea Emoi H1097 White/Orange 480 мл елементи конструкції

Матеріали

Високоякісна продукція - це мета, до якої прагне команда компанії Emoi. Вони розробляють та поширюють матеріали по всьому світу, і виявляють ті з них, які мають кращий дизайн.

Стакан coffee or tea Emoi H1097 White/Orange 480 мл елементи конструкції крупним планом

Функції

Крім естетичного сенсу, функціональні особливості товару не менш важливі. Emoi фокусується на функціональності та довговічності продуктів, щоб максимально відповідати перевагам і очікуванням користувачів.

Склянка coffee or tea Emoi H1097 White/Orange 480 мл в заповненому стані

Технології

Emoi удосконалює та розвиває нові технології для підвищення продуктивності, скорочуючи виробничі витрати і покращуючи призначений для користувача досвід.

Стакан Emoi H1097G White/Orange 480 мл оснащений фільтром тонкого очищення, який разом з пресовим дизайном покращують якість чаю та кави.

Склянка coffee or tea Emoi H1097 White/Orange 480 мл крупним планом

Модель: H1097
Бренд: Emoi
Ємність: 480 мл
Розмір: 87 x 187 мм
Матеріал: AS-cополімер стиролу та акрилонітрилу, PP-поліпропілен, силікон
Додатково: Не містить бісфенол А (BPA)
Колір: Білий/Помаранчевий