Смартфон Xiaomi Mi4S 3/64 Gb White Українська версія

Не в наявності
 • 5″
 • Білий
 • 64 Гб
 • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

5-дюймовый смартфон имеет первоклассную характеристику, объём памяти составляет  64GB,  а также имеет эстетичный и изящный дизайн, который состоит из металлического и двустороннего стеклянного покрытия. Подумайте над вашими ожиданиями касательно нового смартфона, возможно, они все уже осуществлены в обновленном Mi4s.

Смартфон оснащен мощным Qualcomm Snapdragon  TM808, который имеет 64-разрядную архитектуру и мощные ядра A57 + A53, что гарантирует высокую производительность устройства. Улучшенная система потребляемой мощности, возможность держат под контролем повышенную температуру, и при этом экономить электроэнергию.  Используйте смартфон Mi4s для различных приложений или для динамичных и быстрых игр, наслаждайтесь длительными и безостановочными развлечениями.

На тыльной стороне смартфона есть зона со сканером для идентификации отпечатков пальцев. Необходимо приложить палец к данной зоне, после чего смартфон сразу же разблокируется. Поддержка оплаты через Mi account, просмотр секретных документов и другие персональные функции. Поддержка удобной и надежной технологии ARM TrustZone®, гарантия безопасности.

Думка експерта
Pushing forward. Xiaomi Mi 4s review

Indeed, the Xiaomi Mi 4s is a looker, and a very smooth and pleasant piece of phone to handle. It's reasonably powerful too. The screen resolution is the same as on the current flagship though the viewing quality is slightly inferior.

Відгуки користувачів
Marina, 07.02.2018
Когда будет в наличии Смартфон Xiaomi Mi4S 3/64 Gb Українська версія (белый или черный)?
Адміністрація MIOT.UA 07.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Marina, данная модель снята с производства. Поставка в ближайшем времени не ожидается.
Макс, 05.02.2017
У кого уже есть етот телефон, скажыте пожайлусто, в характеристиках ничего о блютузе не сказано, но на других сайтах о нем упоминаеться, кто знает, на етой модели есть блютуз? Или нет?
Всі відгуки

Мi4S

5-дюймовий смартфон має першокласну характеристику, обсяг пам'яті становить 64GB, а також має естетичний і витончений дизайн, який складається з металевого і двостороннього скляного покриття. Подумайте про ваше очікування нового смартфона, можливо, вони все вже втілені в оновленому Mi4s.

 • Snapdragon 808 - першокласна характеристика
 • 64GB - швидкісна флеш-пам'ять
 • 3GB Dual-channel пам'ять
 • Full Netcom 2.0 - Dual Standby Dual SIM, 2 слоти для SIM карт і 3 варіанти їх використання
 • Сканер відбитків пальців - чіпсет для забезпечення безпеки
 • Snapdragon TM808 процесор

Значна швидкість роботи, тривале безперервне використання

Смартфон оснащений потужним Qualcomm Snapdragon TM808, який має 64-розрядну архітектуру і потужні ядра A57 + A53, що гарантує високу швидкість роботи пристрою. Покращена система споживаної потужності, можливість тримати під контролем підвищення температуру, і при цьому економити електроенергію. Використовуйте смартфон Mi4s для різних додатків або для динамічних і швидких ігор, насолоджуйтеся тривалими невпинними розвагами.

64GB флеш пам'яті в Standard Edition

Об'єм пам'яті становить 64GB, тому більше не варто турбуватися про наявність вільного місця в смартфоні для зберігання ваших фотографій. Підтримка Micro-SD карти для розширення пам'яті має максимальне розширення 128GB. Створіть вашу колекцію знімків з незабутніх вражень.

Розпізнавання відбитків пальців TrustZone ® Високий рівень безпеки

На тильній стороні смартфону є зона зі сканером для ідентифікації відбитків пальців. Необхідно прикласти палець до цієї зони, після чого смартфон відразу ж розблокується. Підтримка оплати через Mi account, перегляд секретних документів та інші персональні функції завдяки зручній та надійній технології ARM TrustZone®. Гарантія безпеки.

5-дюймовий Full HD Sunlight дисплей

Один дисплей - об'єднання 4 технологій

Екран відрізняється неймовірною чіткістю, а також здатний автоматично регулювати яскравість і контрастність в реальному часі відповідно до рівня освітлення в приміщенні або погоді. Під час прогулянки на вулиці, дисплей самостійно налаштує яскравість таким чином, що ви побачите все, що на ньому відбувається. При цьому якщо ви хочете переглянути серію американського серіалу перед сном, дана технологія автоматично увімкне режим захисту очей, в результаті чого яскравість дисплея не буде вас засліплювати. Вас вразить технологія високої насиченості кольору до 95% NTSC, колірна палітра якого ширше на 30% в порівнянні з sRGB дисплеєм. Пориньте в яскраві і насичені кольори.

Сонячний дисплей. Контроль освітлення в реальному часі, незалежна настройка кожного пікселя, в результаті чого ви можете насолоджуватися прекрасною видимістю всього змісту дисплея.

Нічний режим. Точне регулювання підсвічування, максимальне зниження яскравості забезпечують більш комфортні умови під час використання смартфона в нічний час.

Надшвидке фазове фокусування

 • 13Мп камера, висока якість графіки
 • Автофазування - технологія надшвидкого фокусування

Як створити якісні та красиві фотографії, які будуть заслуговувати на «вподобайку» («лайк») від ваших друзів та не тільки? Прекрасний пейзаж і хороший фотоапарат - невід'ємні складові успішного знімка. Візьміть Mi4s смартфон з технологією швидкого фазового фокусування, і камера миттєво сфокусується на необхідному пейзажі. Після натискання кнопки затвора, завдяки наявності високопродуктивного процесора обробки зображень і технологій поліпшення темних відтінків або оптимізації динамічного інтервалу, якість графіки вашого знімка значно покракращиться. Зробіть якісний яскравий знімок навіть в нічний час.

Автофазування - технологія надшвидкого фокусування

Технологія фокусування бере свій початок з однооб'єктивних дзеркальних фотоапаратів, спосіб фокусу яких аналогічний за принципом з людським оком. Необхідно лише кілька секунд, щоб камера сфокусувалася. Швидке захоплення кадру і ви не пропустіть жодного неповторного моменту.

Регулювання динамічного інтервалу

Оптимізація динамічного інтервалу в реальному часі згідно світлотіні кожного пікселя. Автоматичне освітлення темних ділянок і зменшення яскравості дуже світлих зон. Поліпшення графіки кожної фотографії.

Чистий нічний пейзаж

Поліпшення якості графіки затемнених ділянок. Щоб вирішити питання розпливчастості деталей, цифрового шуму та інше, камера автоматично робить три знімки, виявляє і видаляє цифровий шум та інші недоліки, і в результаті нашарування трьох знімків створює одну якісну фотографію.

4G + Надзвичайно швидкісний Інтернет

Що може бути швидше 4G? Звичайно ж тільки 4G +. Підтримка передової технології LTE CAT 9, розширена пропускна здатність зв'язку, суттєве збільшення швидкості передачі даних. Завдяки подібній швидкості ви швидко завантажите HD фільм, малюнки або пісню онлайн.

VoLTE HD голосове повідомлення і відеодзвінок

Нова технологія смартфона Mi4s VoLTE з 4G мережею надає виразну якість звуку під час телефонної розмови, відеодзвінка, причому вам більше не треба буде терпіти затримку зображення відео.

Double channel WiFi. Режим масової розсилки

Занадто багато користувачів WiFi в кафе, тому іноді швидкість мережі дуже слабка. Коли безліч пристроїв підключені до одного роутера, це сприяє уповільненню швидкості передачі даних. Mi4s підтримує режим масової розсилки, тому при підключенні смартфону до роутера з технологією MU-MIMO, швидкість вашого інтернету не буде сповільнюватися, навіть якщо в закладі є багато інших користувачів.

Full Netcom 2.0. Незалежність слота

Розпрощайтеся з незручним поколінням Network Communications «1.0», адже Mi4s вже підтримує більш комфортний Network Communications «2.0». Смартфон більше не розрізняє «Карту 1, Карту 2», також, немає необхідності розрізняти «Основну карту і додаткову». Самостійно комбінуйте ваші карти, ви також можете вибирати 4G.

Ви можете використовувати другу телефонну картку або ж вставити в вільний слот Micro-SD карту, цим самим збільшити пам'ять смартфона до 128GB. Тому забудьте про проблему постійно відсутнього вільно місця в телефоні.

USB Type-C з двосторонніми роз'ємами (двосторонньо підключення до порту для підзарядки)

USB Type-C має двосторонні симетричні роз'єми, які однаково можуть використовуватися при заряджанні і для підключення пристрою до комп'ютера. Підтримка OTG протоколу, можливість підключення флешки або USB клавіатури – дуже зручні можливості для ігор.

Більш тонкий дизайн, більш тривалий час безперервного використання

Смартфон Xiaomi Mi4S White оснащений батареєю великої ємності 3260mAh, завдяки технології високої щільності енергії та оптимізації проектування конструкції. Таким чином, батарея товщиною всього 7.8мм відрізняється тривалим часом безперервного використання, при цьому вона дуже приємна на дотик. Підтримка технології швидкої підзарядки Quick Charge 2.0 не змусить вас довго чекати, поки зарядиться телефон.

Смартфон як пульт дистанційного керування

Смартфон обладнаний інфрачервоним модулем. Використовуйте його в якості пульта дистанційного керування для телевізора, кондиціонера, однооб'єктивної дзеркальної камери та інших 10 основних електроприладів з дистанційним керуванням, що підтримує понад 2000 брендів. Також ви можете переглядати ТВ-програму і навіть встановлювати нагадування, щоб не пропустити вашу улюблену передачу.

Тонкий, вишуканий 5-дюймовий смартфон

Металева рамка, двостороннє скляне покриття, при цьому вага телефону становить всього 133г. Плавні яскраві кути корпусу смартфона, 3D дугові лінії сприяють його зручному розташуванню в руці. Черговим проривом є наявність у витонченому 5-дюймовому смартфоні потужної батареї великої ємності.

Постійне оновлення системи MIUI 7

Красива, зручна система MIUI 7 має особливий прояв в Mi4s. Щотижневе оновлення версії для розробки, нові можливості відеотелефонії Mi, оптимізація якості графіки і більше можливостей проявляти ваші емоції в режимі реального часу, максимальна підтримка відеоконференції з 4 друзями водночас. Система MIUI 7 має поліпшені характеристики, відрізняється більш швидким часом відгуку при роботі з додатками, є більш енергозберігаючим і при цьому здатний безупинно працювати значно довше.

133г – легкість і комфорт

Легкість - це перше враження від Mi4s. Металева рамка, двостороннє скляне покриття, батарея великої ємності - складно уявити, як це все помістилося в легкому смартфоні вагою всього 133г. Для рамки корпусу ми вибрали легкий і якісний, надійний магналій (алюмінієво-магнієвий сплав), маса якого зовсім невелика, і при цьому цей матеріал є хорошим захисним покриттям телефону. Більш раціональне розташування внутрішніх комплектуючих, наявність батареї нестандартної форми, розумне використання кожного міліметра вільного простору.

Батарея великої ємності 3260mAh

Щільність енергії досягає 677Wh / L і відповідно батарея має велику кількість електрики. Завдяки використанню передової технології високовольтної батареї 4.4V. Завдяки батареї ємністю в 3260mAh, ви протягом тривалого часу зможете насолоджуватися безперервним використанням смартфона.

3D дугова металева рамка

Ми сподіваємося, що металева 3D дугова рамка надасть особливих тактильних відчуттів Mi4s і зробить його стильним і модним. Акуратна і високоточна CNC обробка магналію, полірування, анодування і ще більше десятка інших різних технологій для створення красивої 3D дугової металевої рамки. Смартфон випромінює світло кожного з куточка та відразу ж привертає до себе ваш погляд. Гладенька і округлена рамка смартфона сприяє його зручному розташуванню в руці. Для зовнішньої поверхні рамки застосувано технологію полірування з цирконієвим піском № 205, в результаті чого структура поверхні стала м'якою і приємною на дотик.

Двостороння скляне покриття: гладеньке, напівпрозоре і стильне

Для передньої і задньої панелі Mi4s виробники обрали скло, з яким основна камера смартфона зливається воєдино. Скляне покриття є дуже приємне на дотик і, до того ж, виглядає дуже стильно. Також використана іонна технологія для поліпшення міцності і витривалості скляного покриття.

Легкий і міцний алюмінієво-магнієвий каркас

Алюмінієво-магнієвий сплав каркасу смартфона пройшов суворі випробування на безпеку. У разі падіння телефону або інших непередбачених ситуацій цей каркас зможе захистити цілісність основних внутрішніх компонентів. Незважаючи на те, що маса магналію дуже маленька, в ньому надійно розташовуються всі основні комплектуючі.

Особлива текстура. Особливий колір

Mi4s виконаний в 4х основних кольорах: класичний чорний, білий, золотий і спеціальний колір для жінок - фіолетовий. Лицьова і тильна сторони, а також рамка смартфона мають однаковий колір.

На задній стороні смартфонів всіх кольорів є витончені хрестоподібні лінії, завдяки яким матеріал яскраво виблискує і переливається на світлі. У смартфоні фіолетового кольору є ефект перламутру, який точно буде личити кожній жінці.

Невтомна праця над кожною дрібницею, щоб з кожним разом творити краще

Як тільки ви візьмете в руку Xiaomi Mi4S 3/64 Gb White Українська версія, відразу ж помітите витонченість виконаної роботи: незбиране злиття корпусу смартфона з його камерою, приємні тактильні відчуття при дотику до металевих кнопок, акуратний USB Type-C кабель . Кожна деталь претендує на досконалість. У всіх дрібницях прояв великих старань і любові.

 • Високоякісний процесор Snapdragon 808
 • 3260 mAh батарея великої місткості
 • 64GB швидкісна флеш-пам’ять5-дюймовий оптичний дисплей
 • Netcom 2.0, Dual Standby Dual SIM / 4G +
 • Сканер для ідентифікації відбитків пальців

Кольори:

 • Чорний
 • Білий
 • Золотий
 • Ліловий

Задня сторона смартфона має скляну панель чорного кольору, 3D бічні дугові лінії виконані з металу:

Процесор івнутрішня пам’ять:

 • Standard Edition
 • Snapdragon 808, графічний процесор Adreno 418, 3GB LPDDR4 Dual channel, 64GB eMMC 5.0

Маса тарозмір:

 • Висота: 139.26мм
 • Ширина: 70.76 мм
 • Товщина: 7.8мм
 • Масаа: 133г

Тривалість безперервного використання і підзарядка пристрою:

 • 3260mAh (typ) / 3210mAh (min) батарея великої місткості
 • Вбудована батарея без можливості заміни
 • Технологія Quick Charge 2.0, 9V / 1.2A
 • USB Type-C c двосторонніми симетричними роз’ємами

Фото- тавідеозйомка:

 • 13 Мп камера
 • 5 оптичних лінз, діафрагма об’єктива f / 2.0
 • Процесор обробки зображень ISP Qualcomm
 • Двоколірний спалах
 • Підтримка PDAF фазового фокусування
 • Технологія оптимізації темних відтінків
 • Технологія регулювання динамічного інтервалу
 • Підтримка 1080p HD відео
 • Відео у сповільненій зйомки 120fps
 • 5мп камера
 • Діафрагма об’єктива ƒ / 2.0, широкий кут огляду 85 °
 • 36 клас Smart програми Meiyan
 • Підтримка запису 1080p HD відео
 • Функція розпізнавання осіб

Дисплей

 • 5-дюймовий дисплей з LED підсвічуванням
 • Розширення 1920×1080, 441 PPI
 • Насиченість 95% NTSC
 • Оптичний дисплей, виразне зображення дисплея навіть під сонячним промінням
 • Підтримка нічного режиму дисплея
 • Підтримка режиму захисту очей
 • Регулювання температури кольору

Повний Netcom, Dual SIMі мобільний інтернет:

 • Netcom 2.0
 • 802.11 a / b / g / n / ac двочастотна бездротова мережа, наявність технології MU-MIMO
 • WiFi Display, WiFi Direct
 • Bluetooth 4.1, Bluetooth HID
 • 2 слота для SIM карт і 3 варіанти їх використання
 • Nano SIM карта, Micro-SIM карта, Micro SD карта розширення пам’яті
 • Ідентифікація відбитків пальців і кнопки
 • роз’єм для навушників
 • ІК-порт
 • Кнопка регулювання гучності звуку
 • Кнопка умівкнення / вимикання
 • Поле на задній панелі для ідентифікації відбитків пальців
 • USB Type-C
 • Динамік / мікрофон

Навігація

 • GPS
 • AGPS
 • GLONASS
 • Beidou

Датчики

 • ІК-порт
 • Гіроскоп
 • Датчик руху і удару
 • Датчик світла
 • Датчик холу
 • Компас
 • Датчик відстані

Програвач мультимедіа:

 • MP4 M4V MKV
 • XVID ASF WAV
 • AAC MP3 AMR
 • FLAC APE DSD
 • Підтримка: H.265 / HEVC (Main profile), H.264 (Baseline / Main / High profile), MPEG4 (Simple profile / ASP), VC-1 (Simple / Main / Advanced profile) і т.д.
 • Підтримка: PCM, AAC / AAC + / eAAC +, MP3, AMR — NB and WB, FLAC, APE, DSD, WAV і т.д.

Комплектація

 • Смартфон
 • Адаптер живння
 • USB Type-C кабель
 • Гарантійний талон
 • Інструкція
 • Голка (для скидання налаштувань)
Діагональ, дюймів: 5
Бренд: Mi
Кількість SIM-карт: 2
Тип SIM-карти: Micro-SIM / Nano-SIM
Стандарти зв'язку: 2G (GSM 850/900/1800/1900 МГц), 3G (HSDPA 850/900/1900/2100 МГц), 4G ((LTE, 1800/2600 МГц)) ,
Роздільна здатність екрану: 1920x1080
Тип матриці: IPS LCD
Операційна система: Android OS, v5.1
Інтерфейс користувача: MIUI 7
Процесор: Qualcomm Snapdragon 808
Частота процесора, ГГц: 1,8
Кількість ядер: 6
Графічна система: Adreno 418
Накопичувач, Гб.: 64
Оперативна пам'ять, Гб.: 3
Слот для пам'яті: До 128 Гб
Датчики: Акселерометр, датчик приближення, електронний компас, гіроскоп, датчик Холла, ІЧ-сенсор
Камера: Тильна камера 13 Мп, фронтальна камера 5 Мп, автофокус, подвійний світлодіадний спалах (Dual LED)
Бездротове з'єднання: Wi-Fi 802.11 (a/b/g/n/ac) Dual-Band, Wi-Fi Direct
GPS: GPS+, A-GPS, ГЛОНАСС,Beidou
Тип акумулятора: Літій-полімерний
Батарея: 3260 мАч
Габарити: 139.3 x 70.8 x 7.8 мм
Маса: 133 грами
Колір: Білий
Комплектація: Телефон, адаптер живлення, USB Type-C, булавка, гарантійний талон, інструкція з експлуатації

Завантаження…

Відгуки користувачів
Marina, 07.02.2018
Когда будет в наличии Смартфон Xiaomi Mi4S 3/64 Gb Українська версія (белый или черный)?
Адміністрація MIOT.UA 07.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Marina, данная модель снята с производства. Поставка в ближайшем времени не ожидается.
Макс, 05.02.2017
У кого уже есть етот телефон, скажыте пожайлусто, в характеристиках ничего о блютузе не сказано, но на других сайтах о нем упоминаеться, кто знает, на етой модели есть блютуз? Или нет?
Адміністрація Mi.UA, 06.02.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Максим, в данной модели есть Bluetooth 4.1.
Nadia, 04.12.2016
Скажіть, будь ласка, коли з'явиться у наявності Mi4S, бо вже довго чекаю на нього.
Адміністрація Mi.UA, 04.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленність до Mi. Nadia, очікуємо до 10 грудня.
Администрация Xiaomi.ua, 11.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Юрий, к концу ноября.
Юрій, 11.11.2016
Коли білий буде в наявності ?
Адміністрація Mi.UA, 06.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. C прошивкой все хорошо. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Дмитро, 06.09.2016
Как обстоят дела с прошивкой? Есть стабильная официальная прошивка не жрущая батарею? Укр локализация? Смарт уже можна покупать без перспективы головняка в будущем?
Дима, 01.09.2016
PS. Нашол один недостаток
Дима, 30.08.2016
Покупал здесь MI 4S! Первый попытался обновить по воздуху пришла обнова и при перезагрузке керпич!!! Но обслуживание и тех поддержка удивила безгранично. Мне заменили телефон в течении 3 минут и немного разъяснили как обновлять. Поскольку процедура немного запутанная хотя и не катастрофическая, я решил сделать это в сервисном центре. Печалька конечно что он всего один на весь Киев. Итог моей покупки : -телефоном доволен несмотря на то что он сыроват, не так телефон как программное обеспечение; - сервис на высшем уровне что позволяет девелировать недостаток с программным обеспечением. - соотношение цена-уачество при нынешних ценах очень даже великолепная. PS. Очень интересно узнать когда на 4s появиться прошивка по воздуху и будет ли увеличиваться количество сервестных центров? И в конец концов хочется выразить отдельную благодарность ребятам работающим по адресу: Киев, м. Харковская, ТРЦ «New Way», 0 поверх за их содействие и консультации при выборе модели телефона. А так же тех поддержке и сервисному обслуживанию ребята так держать!!!!
Администрация Xiaomi.ua, 29.08.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий,модель полностью локализирована.
Дмитрий, 26.08.2016
Добрый день. Подскажите, как обстоят дела с Украинской локализацией. Прошивка на английском? Адекватно ли все переведено?
Администрация Xiaomi.ua , 02.08.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Роман, 02.08.2016
Добрый день. В данной модели устройства есть проблемы с работой акселерометра и сканера отпечатков пальцев? Это распространенная проблема для Сяоми с ранними версиями прошивки. Поэтому, пожалуйста, уточните версию прошивки/номера сборки устройства.
Елена Аполонская, 19.07.2016
Доброго времени суток. Долга собиралась написать отзыв на телефоны от Xiaomi, но все никак не находила время. Но после последней покупки, а это был Xiaomi Mi 4s 3/64 Gb White, я не смогла больше молчать. С телефонами Xiaomi я столкнулась первый раз примерно два года назад, когда на день рождение мужа приобрели Xiaomi Mi3, через пол года купила себе такой же, ибо более идеального сочетания качества и цены я найти не смогла. Благодаря тому, что семя у нас большая, мы смогли попробовать несколько моделей от Xiaomi. Redmi 3, Redmi 3 Pro, Mi 4c у всех моделей есть насколько неизменных сходств: сочетание цена-качество, идеальная сборка, и самое главное (для меня) абсолютно идеальная оболочка, без лишних предустановленных программ и с хорошей локализацией за что отдельное спасибо miui.ua и miui.su. Теперь немного поподробнее о Xiaomi Mi 4s 3/64 Gb White. Заказ делала как и всех купленных телефонов на Xiaomi.ua, правда в этот раз решила испытать новую услугу «со склада в Китае», люблю пробовать все новенькое. При заказе нужно оплатить 100% стоимости товара, но так как я неоднократно работала с этим магазином и в принципе проблем не возникало, а даже если и были косяки они довольно быстро и оперативно их решали, я оплатила и стала ждать. Доставка в этом случаи осуществляется Meest Express, а вот они не отличаются оперативностью (но этот отзыв не о них). Открыв коробочку с долгожданным Mi 4s я сразу же влюбилась!!! Тонкий, легкий и очень богатый внешний вид. Стеклянные панели и металлическая рамка просто идеальное сочетание! 64 Gb на борту позволяет не беспокоится о нехватке места. Оба слота под sim карты в нем поддерживают 4G и в случаи, если вы используете 2 оператора вам теперь не столь важно какой из них находится в первом слоте. Сканер отпечатка пальцев работает очень быстро и четко. За неделю использования только один раз он меня не признал. Экран отличный, хорошие углы обзора, разрешение шикарное, запас яркости большой на солнце все отлично видно, плюс в поляризованных очках экран тоже виден. Звук! Телефон очень громкий, как через динамик, так и через гарнитуру. При разговоре у меня выставлена громкость динамика примерно 45% ибо на полной мощности слышать вашего собеседника будут все! Да и вы можете оглохнуть. В остальном он ничем не отличается от своих братьев. Единственное чего мне не хватает в этом телефоне после моего Mi3 так это NFC чипа, если он был, Mi 4s был бы практически идеальным. Вывод: Если вы ищите стильный шустрый телефон на две симки вам прямая дорога на Xiaomi.ua за Xiaomi Mi 4s 3/64 Gb. Или за его младшим братом Xiaomi Mi 4s 2/16 Gb, второй слот можно использовать для расширения памяти.
Мария, 07.07.2016
Ну какой же он шикарный!!! Еще и акционно-двухстандартный :). Уже заказала себе на День Рождения - по-моему, отличный подарок!
Администрация Xiaomi.ua, 30.05.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Гарантия на товар 24 месяца, подробнее можно ознакомиться по ссылке http://www.xiaomi.ua/easy/warranty/
Владимир, 28.05.2016
Добрый день. Какая и сколько гарантия на данную модель?
Администрация Xiaomi.ua, 29.04.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Марина, т.к. это новая модель, аксессуары мы ожидаем в ближайшее время.
Марина, 28.04.2016
Добрый вечер. А что на счет защитных стекла или пленки на эту модель? Есть ли на него чехлы или бампер?
Ігор, 16.04.2016
Wi-Fi 802.11 ac в описі забули
Администрация Xiaomi.ua, 28.03.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Модель уже проходит сертификацию и появится в продаже уже в апреле месяце. Украинская версия обязательно будет. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара.
Марина, 25.03.2016
Добрый день. Когда этот телефон появится в продаже? Это будет украинская версия????
Администрация Xiaomi.ua, 29.02.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ожидаем поступление в конце марта месяца. Оставьте предзаказ на товар и наши менеджеры Вас оповестят при поступлении товара.
Иван, 28.02.2016
Когда ожидается?
Додати коментар