Софа Xiaomi 8H Spring Fabric Dawn Gray 1220*690*450

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Зручна, красива і, що найголовніше, надійна тримісна софа від 8H – компанії-партнера екосистеми MiJia.

Каркас софи виготовлений з модрини, яка має гарну стійкість до цвілі та деревних комах-паразитів. Ніжки 8H Spring Fabric Sofa виконані з бука.

Максимальне навантаження, яке може витримати диван – близько 270 кг. Матеріал, яким оббиті подушки софи, міцний і водовідштовхувальний. Незалежні пружини в кожній подушці пройшли суворий тест на деформацію (близько 80 000 згинань).

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Софа 8H Spring Fabric Dawn Gray

Софа 8H Spring Fabric - це не просто меблі. Це зручна, надійна і красива тримісна софа, при виготовленні якої використовувалися тільки кращі матеріали.

8H Spring Fabric Dawn Gray 3-містна

Конструкція меблів відмінно продумана: крім форми і ергономіки всього виробу, конструктори подбали про довговічність софи вельми цікавим способом. Вони впровадили в свій виріб гніздо для спеціального кріплення, яке умовно або жартома можна назвати «п'ята нога». Це невеликий сталевий валик, який вкручується в дно софи з зовнішньої сторони посередині. Довжина валика розрахована на те, щоб він не діставав до підлоги приблизно 5 мм.

8H Spring Fabric сталевий валик

Це зроблено для того, щоб амортизувати навантаження і контролювати прогин каркаса софи в допустимих межах. Сенс всього цього дуже простий - коли на софі сидить відразу 3 людини, її каркас незначно прогинається, що в майбутньому може привести до зламу або деформації меблів.

8H Spring Fabric випробування

У випадку софи 8H Spring Fabric її прогин обмежений довжиною сталевого валика, який, під впливом ваги людей, котрі сидять на софі, доходить до підлоги й обмежує подальший прогин каркаса софи, стаючи так званою «п'ятою ногою» виробу – його додатковим упором.

8H Spring Fabric конструкція

Матеріал, з якого виготовлений каркас софи 8H – це модрина. Вибір саме цієї породи дерева не випадковий, так як модрина добре відома своєю стійкістю до цвілі та деревних комах-паразитів.

Ніжки виробу виконані з популярного в меблевому світі бука.

8H Spring Fabric чохол на блисквці

Надійні кріплення забезпечують цілісність конструкції та захист від деформації. Самих кріплень в канапі мінімум, а гвинтові з'єднання взагалі відсутні, що забезпечує простоту збірки 8H Spring Fabric.

8H Spring Fabric кріплення

8H Spring Fabric комфорт користувача

Габаритні розміри виробу 1970*860*800 мм, а вага близько 60 кг.

8H Spring Fabric габаритні розміри

Подушки софи в міру жорсткі та в міру м'які – спеціально, щоб забезпечити не тільки комфорт під час сидіння, але і відмінну підтримку спини. 49 незалежних пружин всередині подушки забезпечують відмінну надійність (в ході тесту на деформацію, вони витримали близько 80 000 згинань). Оббивка подушок виконана з міцного водовідштовхувального матеріалу.

Як бачите, конструктори софи 8H Spring Fabric зробили все, щоб сівши на софу ви вже не захотіли з неї вставати!

Тип: Софа
Бренд: 8H
Модель: 3-містна
Матеріал каркаса: Модрина
Матеріал ніжок: Бук
Додатково: Подушки та каркас обиті матеріалом, що відштохує вологу
Габаритні розміри: 1970*860*800 мм
Вага: 60 кг
Максимальне навантаження: До 270 кг

Завантаження…