Соковижималка Xiaomi KriBee portable juicer cup cherry powder (KB-C1)

Пийте свіжий фруктовий та овочевий сік в будь-який час і в будь-якому місці

З портативною соковижималкою KriBee KB-C1 ви можете досить швидко приготувати стаканчик свіжовичавленого фруктового або овочевого соку.

Прихована ножова головка

Прихована прямолінійна конструкція головки ножа, дозволяє уникнути порізів на руках і «дбайливо» віджимати сік, щоб через кілька десятків секунд ви могли насолодитися вітамінізованим напоєм*.

* Попередньо наріжте інгредієнти на дрібні шматочки (рекомендований розмір 1 x 1 x 1 см), додайте воду, молоко, йогурт та інші рідини в чашку, закрийте кришку в точці вирівнювання, двічі натисніть кнопку, щоб почати, і струшуючи чашку, зачекайте 40 секунд.

Подвійне натискання для швидкого очищення

Додавши в соковижималку необхідну кількість води, щільно закривши кришку і двічі натиснувши на перемикач, ви зможете за кілька секунд очистити KriBee KB-C1 від залишків овочів і фруктів.

Автоматичне відключення при знятті кришки

Для початку необхідно щільно закрити кришку склянки, інакше сік буде неможливо вичавити. Такий підхід дозволить автоматично відключити пристрій, а користувачеві уникнути порізів і подряпин.

Магнітна зарядка

Повністю зарядженого акумулятора портативної соковижималки KriBee KB-C1 вистачить для приготування близько 10 склянок соку. Після чого, ви можете заповнити заряд акумулятора протягом 2 годин, підключивши KriBee KB-C1 до магнітної зарядки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Соковижималка
Бренд: Kribee
Модель: KB-C1
Ємність: 300 мл
Швидкість холостого ходу: Близько 20 000 об / хв
Ємність акумулятора: 700 мАг x 2
Тривалість зарядки: Близько 2 годин
Тривалість роботи: Досить для приготування 10 склянок соку (в залежності від м'якості та кількості інгредієнтів)
Технічні характеристики: 7.4 В — 50 Вт 1 А
Розмір: 91 x 83 x 183 мм
Колір: Рожевий