Спрей очищення екранів Xiaomi Clean-n-Fresh Screen Cleaning Spray Yellow

  • Жовтий

Доставка

Звичайна ціна

Делікатне очищення екрана

Clean-n-Fresh - спрей, який допоможе делікатно очистити забруднення на екрані смартфона, планшета, ноутбука та інших гаджетах. Досить одного натискання на розпилювач флакончика, щоб чищення у картриджі "поширилася" по поверхні дисплея. Після чого необхідно лише протерти екран спеціальною мікрофіброю і вуаля, екран знову блищить як новенький! Clean-n-Fresh - чистота та блиск вашого гаджета!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактна конструкція

Стильний дизайн

Рідина для догляду за екраном смартфона поміщена в компактний флакончик, оболонка якого стильно обшита м'якою кольоровою тканиною. Після використання флакончик можна розмістити в пластиковому прозорому контейнері. Завдяки настільки зручній конструкції аксесуара Clean-n-Fresh, ви зможете завжди брати його з собою.

Спрей очищення екранів Clean-n-Fresh Screen Cleaning Spray в трьох кольорах крупним планом

Ефективне очищення поверхні екрану

Приємний аромат

Clean-n-Fresh забезпечує досить хорошу очистку поверхні екрану від маслянистих відбитків пальців і інших грязьових утворень. Крім того, Clean-n-Fresh чинить антибактеріальну дію і має приємний аромат.

Спрей очищення екранів Clean-n-Fresh Screen Cleaning Spray очищення екрана

Розбірна конструкція

Аксесуар для очищення поверхні екрану має розбірну конструкцію. Зношені елементи комплекту можна легко замінити на нові. Закінчився спрей для очищення екрану? Ніяких проблем. Просто замініть капсулу з чистячою рідиною на нову.

Спрей очищення екранів Clean-n-Fresh Screen Cleaning Spray елементи конструкції

Оболонка флакончика з мікрофіброю

Оболонка флакончика обшита спеціальною тканиною з мікрофібри, яка має високий рівень адсорбції та чудово вбирає в себе самі різні забруднення. Мікрофібра забезпечує дбайливу і делікатну чистку екрану смартфона не залишаючи розводів.

Спрей очищення екранів Clean-n-Fresh Screen Cleaning Spray мікрофібра і пластиковий бокс

Універсальність застосування

Аксесуар Clean-n-Fresh може застосовуватися для очищення дисплея смартфона або планшета, видалення забруднень з клавіатури або комп'ютерної мишки, а також для утримання в чистоті електроніки та периферійних пристроїв.

Спрей очищення екранів Clean-n-Fresh Screen Cleaning Spray мікрофібра крупним планом

Рівномірний розподіл рідини по поверхні

Швидке очищення мікрофіброю

Аерозоль, яка розпорошується при натисканні на кнопку флакончика, рівномірно розподіляється по поверхні девайса, на який ви направили розпилювач. Далі досить злегка протерти виріб мікрофіброю, після чого воно буде знову "сяяти" чистотою.

Спрей очищення екранів Clean-n-Fresh Screen Cleaning Spray розпорошення аерозолі

Флакончик аксесуара має міцну конструкцію. При забруднень, мікрофібру можна промити під струменем води, щоб повернути їй "первісний" вигляд.

Спрей очищення екранів Clean-n-Fresh Screen Cleaning Spray елементи дизайну

Три колірних рішення

Clean-n-Fresh виготовляється в трьох колірних рішеннях, що дозволить підібрати оптимальний варіант в залежності від ваших уподобань.

Спрей очищення екранів Clean-n-Fresh Screen Cleaning Spray в трьох кольорах

Тип: Спрей для очищення екранів
Бренд: Clean-n-Fresh
Ємність флакона: 10.5 мл
Матеріал: Мікрофібра
Колір: Жовтий