Стедікам трьох-осьовий стабілізатор для смартфона DJI Osmo Mobile 3 Combo + Кейс і трипод

Забудьте про тремтіння

Завдяки 3-осному підвісу, ефективно зменшує хиткі кадри, Osmo Mobile 3 забезпечує супергладке стабілізоване зображення. Полегшений надчутливий дизайн реагує на ваші рухи в режимі реального часу, дозволяючи більше зосередитися на поточному моменті.

Складаний і портативний

Витончений складаний дизайн дозволяє брати Osmo Mobile 3 практично всюди. При вазі всього 405 г він максимально портативний, легкий і неймовірно зручний. Пристрій можна покласти в рюкзак або сумку до вашого наступного пригоди. Режим очікування дозволяє використовувати смартфон в складеному карданном підвісі, що дозволяє почати зйомку знову максимально швидко.

Ергономічна ручка

Завдяки своєму продуманому дизайну Osmo Mobile 3 можна тримати протягом тривалого часу. Зручна ручка ідеально поміщається у вашій долоні, дозволяючи вам створювати ідеальні кадри без обмежень. Зручні кнопки і інтуїтивно зрозумілі функції роблять Osmo Mobile 3 простим у використанні однією рукою, забезпечуючи більшу гнучкість і свободу пересування.

Шаблони одним дотиком

Режим Story надає кілька шаблонів, які за лічені секунди перетворюють відзнятий матеріал, автоматично додаючи музику і інші ефекти для бездоганного результату. Після настройки відео за допомогою різних музичних шаблонів, ефектів переходу і фільтрів ви зможете легко ділитися своєю роботою в соціальних мережах і на відео-платформах.

Hyperlapse

Потужна комбінація електронної стабілізації зображення (EIS) і карданної стабілізації ідеально підходить для зйомки відео Hyperlapse. Увімкніть ActiveTrack 3.0 для дійсно унікального створення Hyperlapse, яке відстежує ваш об'єкт під час запису.

Кнопки для розширеного контролю

Увімкніть більшість операцій однією рукою завдяки джойстику, інтуїтивно зрозумілим комбінаціям кнопок і доступу в Швидке меню. Dolly Zoom - це фантастичний спосіб додати додатковий штрих кінематографічного стилю в ваші кадри. Завдяки повзунку масштабування, який дозволяє налаштовувати швидкість, тепер ви можете відтворити знаменитий «ефект Хічкока» на своєму мобільному пристрої.

DJI Mimo

Для отримання повного досвіду кіновиробництва використовуйте Osmo Mobile 3 з додатком DJI Mimo. У комплекті з корисними навчальними посібниками, зручними шаблонами і інтелектуальними режимами, DJI Mimo дозволяє вам досліджувати більше функцій і просувати свій творчий потенціал.

Стабілізатор з батареєю х 1.

Зарядний кабель х 1.

Чохол х 1.

Зап'ястний ремінь х 1.

Протиковзкі подушечки х 4.

Трипод х 1.

Кейс х 1.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Страна-производитель товара Китай
Бренд: DJI
Питание Аккумулятор
Тип аккумулятора Li-ion 18650
Стабилизация Трехосевая
Назначение Для смартфона
Тип Механический стедикам
Емкость аккумулятора 2450 mAh
Цвет корпуса Серый