Сумка ALIO Premium Business Trip Bag Grey

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Сумка для ділових поїздок ALIO Premium Business Trip Bag виконана в сучасному урбаністичному стилі. Вона має невелику кількість деталей при максимальній функціональності.

Сумка має кілька кишень, в яких можна розмістити документи, планшет, футляр для окулярів, павербанк, портмоне та інші особисті речі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Сумка ALIO Premium Business Trip Bag Grey

Сумка для ділових поїздок ALIO Premium Business Trip Bag виконана в сучасному урбаністичному стилі. Вона має невелику кількість деталей при максимальній функціональності.

kaco-ALIO-Premium-Business Trip-Bag

Універсальна і стильна

Сумка підкреслить ваш стиль

Ділова сумка виконана в сучасному урбаністичному стилі. Вона має мінімальну кількість деталей, цікавий колір і класичну прямокутну форму. Сумка відмінно підійде для офісних співробітників, студентів і підкреслить ваш унікальний стиль.

kaco-ALIO-Premium-Business Trip-Bag

Багатофункціональні кишені

Фіксація і надійний захист ваших речей

Сумка має кілька кишень, в яких можна розмістити документи, планшет, футляр для окулярів, павербанк, портмоне та інші особисті речі. Для захисту дрібних речей є закривається кишеня на блискавці.

kaco-ALIO-Premium-Business Trip-Bag

Міцна тканина

Міцна тканина і просочення захищають від води

Застосування тканини Оксфорд забезпечує надійність і міцність сумки. Тканина володіє високими показниками водонепроникності, зносостійкості, термостійкості і міцності. Саме тому чудову якість виконання гарантує тривалий період використання виробу.

kaco-ALIO-Premium-Business Trip-Bag

kaco-ALIO-Premium-Business Trip-Bag

Назва: ALIO Premium Business Trip Bag
Бренд: KACO
Тип: Сумка
Розмір: 25x16x4 см
Матеріал: 100% поліестер
Особливості: Тканина і блискавка водонепроникні
Додатково: Кілька відділень для аксесуарів
Колір: Сірий