Сумка Xiaomi Runmi 90 Ninetygo light waterproof drawstring bag

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Містка сумка з вражаючими якісними характеристиками

Ви часто подорожуєте та носите десятки речей з собою? Але у вашій сумці дуже мало місця, щоб розмістити таку кількість предметів, особливо якщо вони вимагають значного простору, як наприклад ноутбук. Всі вищевказані незручності будуть вирішені в один момент, після придбання сумки RunMi 90 Points light, яка привертає до себе увагу як своїм мінімалістичним дизайном, так і чудовими якісними характеристиками.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Привабливий дизайн і місткість

Ємність 5 літрів

Водонепроникна сумка-мішок привертає увагу користувачів своїм ультра-простим і досить привабливим зовнішнім виглядом. Нанесена на поверхню сумки геометрична фігура - трикутник, безумовно виглядає як певна «родзинка», яка підсилює і без того чудовий дизайн. Досить компактний розмір RunMi 90 Points light (37.5 х 42 см) не заважає йому бути дуже містким. Ємності рюкзака (5 літрів) буде досить для того, щоб покласти в сумку деякий одяг або навіть ноутбук.

Сумка RunMi 90 Points light waterproof drawstring bag крупним планом

Чудова конструкція

Якісні матеріали

RunMi 90 Points light реалізована у вигляді сумки-мішка з високоякісної поліпропіленовою (PP) мотузкою, яка служить надійною фіксацією внутрішнього вмісту. З боків сумки розташовані дві мотузки-зав'язки, довгі яких цілком достатньо, щоб комфортно носити сумку на плечах. Крім того, довжину бічних мотузок-зав'язок можна регулювати за допомогою пересувного затискача. Завдяки якісній та інтуїтивно зрозумілій конструкції ремінця, використання сумки стало ще більш зрозумілим і максимально комфортним для користувача.

Сумка RunMi 90 Points light waterproof drawstring bag на плечах чоловіка

Приємне доповнення

Додаткова внутрішня сумка

Усередині сумки-мішка RunMi 90 Points light розміщена додаткова маленька сумка, в яку можна помістити предмети невеликого розміру (першої необхідності), що дозволить уникнути плутанини серед інших речей. Маленький внутрішній мішечок має застібку блискавку та надійно прикріплений до зовнішнього талрепа за допомогою мотузки. Така конструкція дозволить вам швидко його дістати, як тільки він вам знадобиться.

Сумка RunMi 90 Points light waterproof drawstring bag стягуючі мотузки і матеріал

Водонепроникна тканина

Поєднання поліестеру 600D і поліефіру 210D

Сумка-мішок виготовлена з водонепроникної тканини - 100% поліефіру, який поєднує в собі сукупність таких матеріалів як поліестер 600D і поліефіру 210D, що відрізняється надзвичайно високою міцністю. Чудовий показник водонепроникності дозволяє використовувати RunMi 90 Points light при різних погодних умовах: дощ, сніг, сильний вітер і зберегти внутрішній вміст в цілості й схоронності.

Сумка RunMi 90 Points light waterproof drawstring bag елементи конструкції

Зручна і практична

Простота використання, динамічність, компактний розмір, просторість, чудові показники водонепроникності в сукупності з міцністю та витонченим дизайном, роблять RunMi 90 Points light чудовим компаньйоном в будь-якому місці за будь-яких умов.

Сумка RunMi 90 Points light waterproof drawstring bag внутрішній мішок і місткість

Сумка RunMi 90 Points light waterproof drawstring bag в різних кольорах

Сумка RunMi 90 Points light waterproof drawstring bag дівчина з сумкою

Найменування: Сумка RunMi 90 Points light waterproof drawstring bag
Бренд: Runmi
Матеріал: 100% поліефір
Розмір: 37.5 x 42 см
Ємність: 5 літрів
Вага: 100 г
Колір: Чорний, сірий
Примітка: Через особливості методів вимірювання, можуть бути відмінності в зазначених вище розмірах (1-2 см)