Сушарка для взуття дитяча Xiaomi Sothing Children Zero-Shoes Dryer (DSHJ-S-1904 Coral)

Ефективне видалення вологи та неприємного запаху

Завдяки термічному ефекту сушарка для взуття може видаляти вологу з взуття, а також дезодорувати і стерилізувати. Форма сушарки для взуття Sothing Zero-Shoes Dryer точно відповідає формі взуття і може бути встановлена ​​безпосередньо всередину.

2 вбудованих елемента PTC

Ця сушарка для взуття має два вбудованих нагрівальних елемента PTC. Температура нагрівального елементу може досягати 150 °C. У той же час вона використовує стандартний штекер 220 В для забезпечення живлення пристрою, щоб позбутися від обмеження потужності інтерфейсу USB.

1532 дрібнопористих отвори

На поверхні є 1532 дрібнопористих отвори для випромінювання тепла. Вони забезпечують циркуляцію гарячого повітря в замкнутому просторі, рівномірно висушуючи взуття від вологи.

Установка таймера тривалості сушіння

Ви також можете встановити тривалість процесу сушіння взуття на 3/6/9 годин. В результаті ви зможете видалити вологу та неприємних запах вогкості не тільки з туфель або мокасин, а навіть з утепленою зимового взуття*.

*Зверніть увагу, що ця сушарка для взуття не повинна перебувати в безпосередньому контакті з повністю вологою взуттям, з якого тече волога.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Сушарка для взуття
Бренд: SOTHING
Модель: DSHJ-S-1904
Матеріал: Вогнестійкий АБС-пластик
Потужність: 20 Вт
Вхідна напруга: 220 В-50 Гц
Колір: Кораловий