Сушарка для взуття Xiaomi Deerma shoe dryer DEM-HX20 White

  • Білий
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Вишуканий дизайн сушарки для взуття

Deerma має U-подібну конструкцію повітровипускного отвору, що дозволить одночасно сушити 2 пари взуття.

Завдяки своїм компактним габаритам, вона може зберігатися практично в будь-якому куточку вашого будинку, не займаючи багато місця.

Висувний повітропровід

Крім можливості прямої сушки взуття за допомогою вертикальної сушильної трубки, Deerma DEM-HX20 має висувний повітропровід, довжина якого може досягати 27 см, що дозволяє сушарці глибоко проникати у взуття та сушити кожен її куточок.

Ефективне видалення вологи та бактерій

Через взуття проходить постійний потік гарячого повітря 65 °C, при цьому рівномірна подача повітря проникає в «кожне» волокно видаляючи з нього вологу.

Крім видалення вологи, така температура дозволяє вбивати 99.9% бактерій золотистий стафілокок, грибкові мікроорганізми кандида албіканс.

Сушарка Deerma DEM-HX20 підтримує можливість контролювати температуру гарячого повітря, щоб уникнути пошкодження взуття.

Швидка сушка взуття

Випускний отвір для повітря розділяє повітряний потік на 3 етапи і обертається на 360°, допомагаючи швидко висушити всю взуття.

Пристрій підтримує багато режимів сушіння, придатних для різних типів взуття: черевик, туфель з високим язичком.

Крім того, сушарка DEM-HX20 також підтримує 4 режими сушки: 30/60/120/180 хвилин.

Широка застосовність

Крім функції сушки взуття, користувачі також можуть використовувати DEM-HX20 для осушення навколишнього середовища, для обігріву восени/взимку або для сушіння одягу.

Функції захисту

Сушарка для взуття працює при температурі 65 °C, але користувачі можуть використовувати термостат для регулювання температури до 90 °C. Однак, якщо температура потоку повітря перевищує значення в 90 °C, то пристрій автоматично відключиться.

Крім того, після сушки вбудований задній вентиляційний отвір має функцію миттєвого охолодження, для безпеки пристрою та взуття користувача.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Сушарка для взуття
Бренд: Deerma
Модель: DEM-HX20
Матеріал: АБС-пластик
Номінальна напруга: 220 В ~ 50 Гц
Номінальна потужність: 235 Вт
Розмір: 211 x 117 x 280 мм
Вага: 1.2 кг
Колір: Білий