Світлодіодна настільна лампа Xiaomi Yeelight J1 Pro LED Clip-on Table Lamp (YLTD1201CN)

  • Білий
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Сучасні технології освітлення. Захист очей.

Настільна світлодіодна лампа Yeelight J1 Pro з оптичною лінзою і ультратонким абажуром має поліпшену технологію освітлення та кращий захист для очей. Абажур має круглу форму, тому вона може фокусувати світло краще, більш рівномірно, не викликаючи стомлення очей при тривалому використанні.

Світловий потік досягає 100 лм, колірна температура становить 3700К, індекс передачі кольору Ra90. Крім того, Yeelight J1 Pro підтримує 3 режими освітлення: навчання, розвага, нічне світло.

Гнучкий дизайн

Yeelight J1 Pro LED також відрізняється гнучким дизайном. Ви можете розташувати лампу в будь-якому місці з затискними конструкціями в діапазоні товщини 15-45 мм. Усередині затиску встановлені протиковзкі елементи, які збільшують тертя і не дряпають поверхню затиску. Тому користувачі можуть використовувати стіл біля ліжка, книжкову полицю, край столу, щоб прикріпити лампу.

Крім того, завдяки вигнутій текстурі лампи користувачі можуть регулювати джерело освітлення на 360 градусів. Шийка лампи виготовлена ​​з м'якого силіконового матеріалу, який витримує обертання.

Акумулятор великої місткості. Тривалий час освітлення.

Настільна лампа Yeelight J1 Pro оснащена акумулятором ємністю до 1500 мАг для середнього часу освітлення до 14 годин. У режимі навчання тривалість безперервного використання становить 6 годин, розважального режиму до 14 годин, і, нарешті, режим слабкого нічного освітлення до 50 годин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Настільна світлодіодна лампа
Бренд: Yeelight
Колір: J1 Pro
Модель: YLTD1201CN
Ємність акумулятора: 1500 мАг
Світловий потік: 100 лм
Колірна температура: 3700К
Індекс передачі кольору: Ra 90
Потужність: 5 Вт
Напруга: DC 5В 1A
Тип ніжки: Гнучка
Розмір: 330 x 200 x 500 мм
Вага: 230 г