Тапочки кімнатні плюшові Xiaomi One cloud Grey 42-43 size

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

М'які, плюшеві та зручні

Ці теплі, надзвичайно м'які та зручні тапочки плюшеві, тобто, покриті довгим ворсом. Це надає капцям приємний зовнішній вигляд і дозволяє зберігати тепло. Відмінне домашнє взуття в холодну пору року!


Прогумована підошва, яка протистоїть ковзанню

Тапочки не тільки милі та теплі, вони ще й надзвичайно практичні. Їх підошва зроблена з комбінації цікавих матеріалів: термопластичної гуми, дихаючої губки і піни з ефектом пам'яті. Таким чином, тапочки One cloud не ковзають при ходьбі та «підлаштовуються» під ногу власника. Приємно та корисно!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Тапочки плюшеві кімнатні One cloud Grey 42-43 size

One cloud  плюшові тапочки

Холодної осені та взимку, ніщо так не порадує вас, як теплі легкі домашні тапочки, настільки легкі, що ви майже не будете їх відчувати на своїх ногах. Що може бути краще, ніж прийти додому після роботи або прогулянки, замерзлими і розчервонілими від холоду, а потім заварити собі теплий чай і засунути ноги в симпатичні плюшеві тапочки? Та нічого!

Саме такими і були створені One cloud – практичними, приємними і корисними. Це не просто домашні тапочки – це домашнє взуття високого класу!

One cloud  плюшові капці

Як відомо, плюш дуже приємний на дотик, недарма з нього роблять дитячі іграшки! В даних тапочках довший плюшевий ворс розташований із зовнішнього боку, а більш короткий з внутрішньої.

One cloud  теплі тапочки

Це не тільки робить One cloud дуже комфортними в носінні, але і дозволяє краще зберігати тепло. А це найголовніша риса по-справжньому гарного теплого домашнього взуття!

One cloud  домашні тапочки

Тапочки практично безшумні при ходьбі та фактично не ковзають. Все тому, що творці подбали про вашу безпеку і оснастили One cloud спеціальною підошвою!

Вона створена з комбінації надійних матеріалів:

  • 3 мм шар дихаючої ламінованої губки;
  • 12 мм шар м'якої піни з ефектом пам'яті;
  • 5 мм зовнішній шар термопластичної гуми.

One cloud  гумова підошва

Завдяки такому поєднанню, тапочки дуже швидко «запам'ятають» ногу власника, будуть амортизувати і при цьому не ковзати при ходьбі.

М'яке тепле, легке, а головне – якісне та надійне домашнє взуття!

One cloud  тапочки якісні

Таблица розмірів

Розмір S M L XL
Міліметри 235 245 255 265
Позначення 36-37 38-39 40-41 42-43
Модель: Универсальна
Бренд: One cloud
Матеріал: Плюш
Підошва: Комбінація дихаючої губки, пробки та термопластичної гуми
Розмір: 42-43 (XL)