Тапочки плюшові кімнатні Xiaomi One cloud Grey 39-40 size QC20170021

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Теплі кімнатні тапочки

Незважаючи на те, що дані тапочки відкритого типу, вони є теплими і надзвичайно м'якими. Все для того щоб піклуватися про ноги свого власника або власниці.

Плюшевий ворс і прогумована підошва

Тапочки One Cloud плюшеві, що робить аксесуар теплим і надзвичайно приємним у використанні. Але не тільки теплотою і приємними тактильними відчуттями відрізняється ця домашнє взуття! Підошви тапочок прогумовані, що допоможе вам не посковзнутися на кахлі або паркеті.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Тапочки плюшеві кімнатні One Cloud Grey 39-40 size

One Cloud плюшові тапочки

Чи можуть відкриті тапочки бути теплими? Так, якщо це плюшеві тапочки One Cloud екосистеми MiJia! М'які та зручні, вони створені ще й теплими! Тому їх можна використовувати в різні пори року.

One Cloud теплі тапочки

Відкритий дизайн тапочок забезпечує хорошу вентиляцію ніг, а ніжний плюшевий ворс подарує вашим ногам по-справжньому прекрасні тактильні відчуття.

One Cloud дівчина в тапочках

Щоб поєднати приємне з корисним, підошва тапочок була прогумована. Адже творці One Cloud зовсім не хотіли, щоб ви посковзнулися в їх творенні. Зовсім ні.

One Cloud прогумована підошва

Стильні та акуратні, теплі та м'які, зроблені з турботою про свого власника. Все це відкриті плюшеві кімнатні тапочки One Cloud.

OneCloud зручні тапочки

Таблиця співвідношеня розмірів

  S M L
Міліметри (мм): 225 240 255
Розмір: 35-36 37-38 39-40

OneCloud зручні тапочки

Матеріал: Плюш
Бренд: One cloud
Підошва: Прогумована
Тип тапочок: Відкриті
Розмір: 39-40 (L)