Термокружка Xiaomi KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler Red

Розумна та красива

Термокружка KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler виконана у витонченому елегантному стилі й оснащена вбудованим OLED-дисплеєм і термодатчиком. Завдяки цьому, ви зможете в будь-який момент побачити не тільки температуру рідини, що знаходиться в середині гаджета, але і... час, який вона перебуває всередині!

Надійна та легка

Ємність пристрою становить 430 мл, а вага всього 310 г. При цьому корпус термокружки MOKA виконаний з нержавіючої сталі 304 з мідними елементами, що дозволяє до 6 годин зберігати температуру гарячої рідини (близько 42 градусів Цельсія) і до 5 годин холодної (близько 10 градусів Цельсія).

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Термокружка KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler

KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler термокружка

Дизайнери компанії KissKissFish знову на висоті – вони змогли створити елегантну та надзвичайно практичну термокружку. Не сумнівайтеся, вона стане вашою відмінною супутницею на прогулянці, в поїздці, на роботі – де завгодно!

KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler розумна кружка

Чашечка доброї кави в будь-якому місці – ось одне з призначень цього розумного гаджета.

Зовнішній вигляд пристрою був ретельно продуманий, щоб термокружка вийшла не тільки красивою, але і зручною. Саме тому гаджет отримав невелике потоншення посередині корпусу, щоб його було зручніше тримати в руці.

KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler удобно держать в руке

Спеціальна конструкція верхньої частини пристрою дозволить вам зручніше пити, а мідні елементи в конструкції покращують збереження температури рідини всередині гаджета (до 6 годин гарячої і до 5 годин холодної рідини).

KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler зберігання рідини

KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler шкіряна ручка

Найцікавіше ми, звісно ж, залишили наостанок. Кришка термокружки обладнана сенсорним екраном, який може відображати, як температуру рідини всередині пристрою (в градусах Цельсія), так і час, який ця рідина пробула всередині!

KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler характеристики

Просто торкніться екрану та проведіть пальцем зліва-направо, якщо хочете дізнатися температуру і справа-наліво, якщо хочете побачити час. Все просто, зрозуміло та зручно!

KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler стильна термокружка

KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler принцип дії

Давайте підіб'ємо підсумок. Що вдалося створити китайським умільцям?

Вони змогли зробити термокружку з приголомшливим дизайном (за словами дизайнерів KissKissFish, під час створення MOKA вони надихалися архітектурою Toronto Towers (Absolute Towers) і будівлями Shanghai Center).

KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler блискавичний дизайн

Вони змогли зробити легкий і зручний гаджет, який зможе вільно тримати однією рукою навіть дівчина.

KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler зручна форма

Вони змогли зробити надійний та практичне пристрій зі сплаву нержавіючої сталі 304 з елементами міді. Крім того, завдяки своїй розбірній конструкції, всі елементи MOKA легко миються, що важливо!

KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler розбірна конструкція

І головне, китайські інженери змогли сконструювати сучасний розумний гаджет, який, завдяки своєму сенсорному екрану і термодатчику, зможе в будь-який момент показати власнику температуру його кави або чаю.

KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler принцип дії

Ах, так, ну і, звичайно ж, сенсорний екран KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler може показувати час! З цим гаджетом ви завжди будете знати, коли саме залили рідину всередину!

KissKissFish MOKA Smart Coffee Tumbler розумна термокружка

Ємність: 430 мл
Бренд: KissKissFish
Вага: 310 г
Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь 304 з елементами міді
Захист: IPX7
Сенсорний екран: OLED
Термодатчик: Так
Відображення часу: Так
Колір: Червоний
Комплектація: Термос, кришка, ремінець. Заварник до комплектації НЕ ВХОДИТЬ. Його треба придбати окремо.

Завантаження…