Термос Xiaomi KissKissFish CC temperature visible cup Soft Blue

Товар з вітрини.

Термос KissKissFish CC Temperature Visible Cup з OLED-дисплеєм готовий не лише частувати Вас напоями, але й їжею! Має невелику вагу, достатній об'єм, і є необхідним у дорозі.

Які ж особливості має наш термос?

  • OLED-дисплей на кришці термосу відображає температуру всередині
  • Спеціальні з'ємні резервуари дозволяють засипати у них трави та чай, і навіть зварити яйце
  • Вага термосу - 320 г, об'єм - 525 мл
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Термос KissKissFish CC temperature visible cup Soft Blue

Незвичайне у звичайному

На перший погляд багато речей здаються звичайними, поки до них не придивитися. Черговий "чарівний" продукт компанії - термостакан Xiaomi CC temperature visible cup є саме таким - що приховує у собі дивовижні таємниці.

Термос має значну особливість - OLED-дисплей, який відображає температуру рідини у середині. Дисплей знаходиться у верхній частині корпуса, тому Ви можете подивитись температуру, навіть не достаючи стакан із сумки чи рюкзака.

Термос Xiaomi Kiss kiss fish CC Cup дисплей

Термос Xiaomi Kiss kiss fish CC Cup кольори

Термостакан-самобранка

Чи можете Ви згадати термостакан, який не тільки може запропонувати Вам гарячий чи охолоджений чай, а й заварити цілющі трави та фрукти, приготувати на сніданок поживні яйця? Термостакан Xiaomi CC temperature visible cup допоможе Вам смачно перекусити в дорозі.

Термос Xiaomi Kiss kiss fish CC Cup кришка

До кришки термосу можна прикріпити спеціальний резервуар, поклавши всередину листя чаю чи шматочки соковитих фруктів або ягід, залийте гарячу воду, і ось Ваш бадьорий напій вже готовий! Насолоджуйтесь ним протягом 7 годин! Термос зберігає температуру на рівні 62 градусів за Цельсієм.

Термостакан Xiaomi CC temperature visible cup резервуар

Термостакан Xiaomi CC temperature visible cup что внутри

У теплу пору року Ви, звичайно, залюбки поласуєте охолодженими напоями - комбінуйте інгредієнти (м’ята, лимон, імбир та т.п.), заливайте водою та смакуйте! Протягом 6 годин напій не втратить своєї свіжості, адже термос підтримує температуру не вищу за 10°С.

Термостакан Xiaomi CC temperature visible cup напитки

Але ж, як то кажуть, однією водою ситим не будеш. Тому наш термос навіть спроможний почастувати Вас міні-сніданком - зварити яйце на Ваш смак. Лише покладіть яйце у спеціальний резервуар, закріпіть останній під кришкою, залийте гарячу воду і не виймайте яйце протягом певного часу (в залежності від ступеня готовності, який Ви хочете отримати).

Термостакан Xiaomi CC temperature visible cup варка яйца

Термостакан Xiaomi CC temperature visible cup время варки яйца

Будьте обачними, вживаючу гарячу речовину прямо з термосу. Найбільш підходяща температура для пиття - 35°C ~ 45°C. При температурі 45°C речовина, що всередині, нагріває корпус термоса, тому не радимо пити напій, попередньо не наливши його у ємність для пиття.

Технічні характеристики

Корпус термостакану Xiaomi CC temperature visible cup виконаний із неіржавкої сталі AISI 304, яка витримує температуру до 900°С. Чиста вага термостакану (без резервуарів) складає 320 г, об’єм - 535 мл. Термостакан Xiaomi CC temperature visible cup, як Ви бачите, дійсно є унікальним - візьміть його у мандрівку і Ви не пожалкуєте!

Термостакан Xiaomi CC temperature visible cup механізм

Термостакан Xiaomi CC temperature visible cup составляющие

Термос Xiaomi Kiss kiss fish CC Cup всередині

Термостакан Xiaomi CC temperature visible cup комплектація

Матеріал: Неіржавка сталь, полікарбонат, поліпропілен
Бренд: KissKissFish
Об'єм: 525 мл
Вага (без аксесуарів): 320 г
Розмір: 70 * 70 * 231 мм
Діаметр чашки: 48 мм
Колір: Блакитний
Комплектація: Термос (1 шт), резервуари (3 шт), чохол для термосу (1 шт), керівництво користувача (1 шт)