Термос LUMI Super Light Stainless Steel Vacuum Mug White

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Компактний та легкий

Цей симпатичний термос створений витонченим і струнким – його ємність 480 мл, вага 205 г, а габаритні розміри 195х75 мм. Він прекрасно поміститися в сумці або рюкзаку – ви зможете взяти його з собою на роботу, прогулянку, подорож тощо.

Сталева основа та кришка з секретом

Внутрішній «стакан» термоса виконаний з нержавіючої сталі, що робить LUMI Super Light Stainless Steel Vacuum Mug не тільки красивим, але і надзвичайно надійним. Цікавим конструкторським рішенням є оснащення термоса кришкою, яка розбирається. Це зроблено для зберігання всередині неї таблеток.

Таким чином, ви ніколи не забудете прийняти потрібні вам ліки або вітаміни, тому що таблетки будуть, що називається, під рукою, - всередині кришки термоса!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Термос LUMI Super Light Stainless Steel Vacuum Mug

LUMI Super Light Stainless Steel Vacuum Mug термос

Маленькі компактні термоси давно вже стали нерозлучними супутниками безлічі людей по всьому світу. Поповненням в цьому сімействі став LUMI Super Light Stainless Steel Vacuum Mug – приємний «малюк» в сталевій «сорочці», виконаний в позитивному привабливому форм-факторі.

Так-так, внутрішній «стакан» термоса створений зі справжнісінькою нержавіючої сталі, що дозволяє термопосуду прекрасно зберігати тепло.

Причому, як теплої, так і холодної рідини всередині нього. Наприклад, температуру холодної рідини близько 4°C, LUMI Super Light Stainless Steel Vacuum Mug може тримати протягом близько 6 годин.

LUMI Super Light Stainless Steel Vacuum Mug термос з нержавіючої сталі

Візуально термос виглядає дуже мило. У комплекті з ним йдуть 7 спеціальних гумових накладок різних кольорів. Їх можна по черзі кріпити до кришки термоса. Зробіть свій день – якого кольору настрій у вас сьогодні?

LUMI Super Light Stainless Steel Vacuum Mug різнокольорові гумові накладки

До речі про кришку. Завдяки хитрому задуму конструкторів, вона створена розбірною: ви можете розібрати її на дві частини. Навіщо це зроблено? Все дуже просто.

Розкрутивши кришку, ви виявите всередині неї невелику ємність для зберігання таблеток або пігулок.

Така «фішка» додана виключно для того щоб збільшити комфорт користувача і заощадити йому час.

Ви приймаєте ліки і вам потрібно постійно носити їх з собою? Покладіть таблетки всередину кришки LUMI Super Light Stainless Steel Vacuum Mug - тепер вони завжди будуть під рукою в потрібний момент! Ви не забудете їх і не втратите, скажімо, в надрах сумки.

Ємність термоса становить 480 мл, вага 205 г, а габаритні розміри 195х75 мм.

Зручність у дрібницях від конструкторів KACO – компанії партнера Xiaomi!

LUMI Super Light Stainless Steel Vacuum Mug компактний термос

Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Бренд: KACO
Емність: 480 мл
Вага: 205 г
Габаритні розміри: 195х75 мм
Додатково: 7 гумових накладок різного кольору в комплекті