Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Tea Separation Thermos 360 ml Black

  • Чорний
  • 14 днів

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

3 функції в одному термосі

Термос Pinztea об'єднує всі 3 функції приготування чаю, фільтрації чаю і утримання тепла/холоду.

Заварювальний термос Pinztea місткістю до 360 мл, легко забезпечує достатню кількість води для тривалого використання. Завдяки розмірам φ65x210 мм і циліндричній формі, його дуже зручно використовувати удома, на пікніку, в дорозі.

Якісні матеріали

Pinztea Thermos зроблений з прозорого поліпропілену та тритану, щоб ви могли легко контролювати об'єм чаю. Крім того, цей матеріал стійкий до високих температур і повністю безпечний для харчових продуктів. Фільтри для чаю виготовлені з міцної нержавіючої сталі 304, стійкої до корозії навіть при тривалому використанні.

Продумана конструкція

Важить термос всього 265 г, крім того, зовнішня сторона виробу покрита гладкою фарбою, яка ускладнює прилипання пилу та бактерій, легко миється. Дно підстаканника покрито силіконовою основою для зручності утримання.

Хороша теплоємність

Унікальна особливість чайника Pinztea — здатність ефективно зберігати тепло. При температурі навколишнього середовища 20 °C і температурі гарячої води 96 °C, через 18 годин, температура води всередині термоса знизилася до 37 °C.

Крім можливості зберігати гарячі напої, термос Pinztea може зберігати і холодну воду. При температурі води 0 °C через 6 годин, температура води всередині термоса піднялася до 4.5 °C.

Унікальний дизайн

Користуватися термосом дуже просто. Необхідно покласти чай в сховище чаю. Потім відкрити кришку корпусу, залити окропом і накрити. Потім, перевернути корпус, щоб вода і чай змішалися.

Ви можете регулювати концентрацію чаю і час приготування на свій розсуд. Фільтр автоматично розділить воду і залишки чаю. Коли все готово, відкрийте кришку термоса, щоб насолодитися приготованим чайним напоєм.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Заварювальний термос
Бренд: Pinztea
Матеріал: Поліпропілен, тритан, нержавіюча сталь 304
Ємність: 360 мл
Функції: Приготування чаю, фільтрації чаю та утримання тепла / холоду
Розмір: ϕ65 x 210 мм
Вага: 265 г
Колір: Чорний