Термос Xiaomi Viomi Portable Thermos Silver 300 ml

Якість. Стиль. Компактність.

Компактний термос Viomi має досить стильний дизайн і надійну конструкцію. Він подбає про підтримку певного температурного режиму напоїв, щоб ви могли зігрітися в негоду та освіжитися в спекотний літній день. Застосування харчової нержавіючої сталі AISI 304/316 посприяє більш тривалому терміну експлуатації термоса. Восьмишарова конструкція забезпечить високий рівень теплоізоляції.

Вакуумні ущільнювачі, виконані з харчового силікону, збережуть термос від протікання рідини. Термос Viomi - аксесуар, який об'єднав високі якісні показники та стильний дизайн, а компактні розміри дозволять розмістити його в дорожньому рюкзаку, дитячому ранці та невеликій жіночій сумочці.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Неймовірно ергономічний термос

Портативний та легкий

Застосування ультратонких матеріалів, дозволило створити термос, який не обтяжить вас своєю масою та розмірами. При габаритних розмірах 5.8 х 5.8 х 20.6 см він дуже легко розміститься навіть у невеликій жіночій сумочці. Viomi - термос, який ви завжди можете взяти з собою.

Термос Viomi Portable Thermos 300 ml дівчина з термосом в сумці

Жодна крапля рідини не проллється

Герметична кришка з харчового силікону

Термос Viomi оснащений вельми комфортною та компактною кришкою, яка ущільнена спеціальною герметичною прокладкою з харчового силікону, що не виділяє хімічна речовини. Така конструкція, забезпечує високий рівень зручності при перенесенні термоса, оскільки ви можете його розмістити на свій розсуд і при цьому не турбуватися, що вміст термоса може просочитися та зіпсувати будь-які речі у вашій сумці. Варто відзначити, що матеріал володіє стійкістю до температурних впливів, а це в свою чергу підкреслює його особливість - довговічність. Крім того, унікальна засувка, дозволить відкрити кришку термоса в один момент.

Термос Viomi Portable Thermos 300 ml щільна кришка

Подвійна стінка з нержавіючої сталі

AISI 304 і AISI 316

Зовнішній шар термоса виконаний з нержавіючої сталі AISI 304, внутрішня стінка з нержавіючої сталі AISI 316 (з 2.5% вмістом молібдену). Між шарами утворюється вакуум, який сприяє підтримці температури рідини всередині термоса. Крім того, застосування 304/316 сплавів нержавіючої сталі, забезпечує його міцність, стійкість до корозії, агресивних середовищ і температурних впливів.

Термос Viomi Portable Thermos 300 ml нержавіюча сталь

Теплоізоляція

Багатошарова конструкція термоса Viomi

Восьмишарова конструкція термоса, що складається з виключно якісних матеріалів, а також застосування сучасних технологій, дозволили створити аксесуар з високим рівнем теплоізоляції, що володіє чудовим дизайном і міцністю аксесуара.

Термос Viomi Portable Thermos 300 ml шари

Ефективна підтримка температури рідини

Лабораторні тести

Основне «завдання» термоса - підтримка температури рідини (води, чаю, кави і т.ін.) протягом тривалого відрізка часу. В ході випробування термоса Viomi, були виявлені певні температурні показники. Заливши воду з температурою 100 °C в термос Viomi, через 24 години, температура рідини збереглася в межах 37 °C (випробування проводилися при кімнатній температурі 20 °C).

Що стосується холодних рідин, то заливши воду з температурою 0 °C, через 24 години вона може зігрітися до 5 °C (випробування проводилися при кімнатній температурі 30 °C).

Термос Viomi Portable Thermos 300 ml дівчина з термосом у руці

Ергономічний дизайн

Знімні елементи конструкції

За термосом, як і за будь-яким іншим пристроєм або аксесуаром потрібно догляд. Саме тому кришку термоса, ущільнювальний елемент конструкції, а також насадку для подачі рідини можна зняти та добре промити під проточною водою. Регулярний догляд за настільки корисним аксесуаром, безумовно продовжить термін його експлуатації.

Термос Viomi Portable Thermos 300 ml елементи конструкції

Більш тривале збереження температури

Покриття шаром міді

Внутрішня поверхня термоса покрита ще й шаром міді, який сприяє більш тривалому збереженню початкової температури чаю та інших напоїв.

Термос Viomi Portable Thermos 300 ml покриття з міді

Антибактеріальне покриття

Nano-Asleep

Тепле та вологе середовище сприяє розмноженню бактерій та інших мікроорганізмів. Спеціальний матеріал Nano-Asleep, яким покриті внутрішні стінки термоса, перешкоджає розмноженню шкідливих мікроорганізмів.

Термос Viomi Portable Thermos 300 ml на столі

Фторопластове напилення

Антиковзаючий ефект

Фторопластове напилення зовнішнього шару термоса ефективно захищає виріб від подряпин. Крім того, дане покриття не піддається впливу сонця, не розтріскується та не тьмяніє. Зовнішнє покриття забезпечує антиковзаючий ефект і створює приємні тактильні відчуття.

Термос Viomi Portable Thermos 300 ml в 3-х кольорах

Матеріал: Нержавіюча сталь (сплав 304/316), мідь
Бренд: VioMi
Об'єм: 300 мл
Ущільнення: Вакуумні ущільнювачі з харчового силікону
Розмір: 5.8 х 5.8 х 20.6 см
Колір: Срібло