Термос Xiaomi Viomi stainless vacuum cup Black 1500 ml

Якість. Стиль. Місткість.

Місткий термос Viomi володіє досить стильним дизайном і має надійну конструкцію. Він подбає про підтримку певного температурного режиму напоїв, щоб ви могли зігрітися в негоду і освіжитися в спекотний літній день. Застосування харчової нержавіючої сталі SUS 304/316 посприяє більш тривалому терміну експлуатації термоса.  Восьмишарова конструкція забезпечить високий рівень теплоізоляції.

Вакуумні ущільнювачі, виконані з харчового силікону, збережуть термос від протікання рідини. Компактні розміри дозволять розмістити його в дорожньому рюкзаку і дитячому ранці. Термос Viomi - аксесуар, який об'єднав високі показники якості та стильний дизайн.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Ірина, 01.12.2019
Покупали этот термос месяц назад. Термос хороший, удобный, стильный, в руке не скользит, держит нормально температуру. Понравилось обслуживание - заказ быстро приняли, обработали, связались для уточнения доставки. Никаких задержек и проблем. Товар качественный! Спасибо!
Всі відгуки

Неймовірно ергономічний термос

Портативний та легкий

Застосування ультратонких матеріалів, дозволило створити термос, який не обтяжить вас своєю масою і розмірами. Його можна розмістити в дорожній сумці та дитячому рюкзаку. Viomi - термос, який ви завжди можете взяти з собою.

Термос Viomi stainless vacuum cup 1500 ml в двох кольорах

Ідеальний варіант для дому та офісу

Термос Viomi здатний зберігати тепло протягом доби, що стало можливим завдяки восьмишаровій конструкції виробу, а також за рахунок застосування досить герметичної кришки.

Термос Viomi stainless vacuum cup Black 1500 ml на столі

Ефективна підтримка температури рідини

Лабораторні тести

Основне «завдання» термоса - підтримка температури рідини (води, чаю, кави тощо) протягом тривалого відрізка часу. В ході випробування термоса Viomi, були виявлені певні температурні показники. Залив воду з температурою 100 °C в термос Viomi, після закінчення доби, температура рідини збереглася в межах 52 °C (випробування проводилися при кімнатній температурі 20 °C).

Що стосується холодних рідин, якщо залити воду з температурою 0 °C, через 24 години вона може зігрітися до 5 °C (випробування проводилися при кімнатній температурі 30 °C).

Термос Viomi stainless vacuum cup Black 1500 ml збереження температури

Подвійна стінка з жароміцної сталі

SUS 304 і SUS 316

Зовнішній шар термоса виконаний з нержавіючої сталі SUS 304, внутрішня стінка з високолегованої жаростійкої сталі SUS 316. Між шарами утворюється вакуум, який сприяє підтримці температури рідини всередині термоса.

Термос Viomi stainless vacuum cup Black 1500 ml жароміцний сталь

Крім того, застосування 304/316 сплавів нержавіючої сталі, забезпечує його міцність, стійкість до корозії, агресивних середовищ і температурних впливів.

Термос Viomi stainless vacuum cup Black 1500 ml марка сталі

Максимальний комфорт

Носик та ергономічна ручка

Для максимальної зручності використання, термос Viomi оснащений носиком і ергономічною ручкою, які чудово вписуються в загальний дизайн виробу.

Термос Viomi stainless vacuum cup Black 1500 ml виріб на столі

Особливе напилення

Антиковзаючий ефект

Особливе напилення зовнішнього шару термоса ефективно захищає виріб від подряпин. Крім того, дане покриття не піддається впливу сонця, не розтріскується і не тьмяніє. Зовнішнє покриття забезпечує антиковзаючий ефект і створює приємні тактильні відчуття.

Термос Viomi stainless vacuum cup Black 1500 ml елементи дизайну

Жодна крапля рідини не проллється

Герметична кришка з харчового силікону

Термос Viomi оснащений вельми комфортною та компактною кришкою, яка ущільнена спеціальною герметичною прокладкою з харчового силікону, який не виділяє хімічних речовин. Така конструкція, забезпечує високий рівень зручності при перенесенні термоса, оскільки ви можете його розмістити на свій розсуд і при цьому не турбуватися, що вміст термоса може просочитися і зіпсує будь-які речі у вашій сумці. Варто відзначити, що матеріал стійкий до температурних впливів, а це в свою чергу підкреслює його особливість - довговічність. Крім того, унікальна засувка, дозволить відкрити кришку термоса в один момент.

Термос Viomi stainless vacuum cup Black 1500 ml кришка

Одне натискання на розміщення на кришці важіль дозволить легко та швидко налити улюблений напій.

Термос Viomi stainless vacuum cup Black 1500 ml напій наливати однією рукою

Теплоізоляція

Багатошарова конструкція термоса Viomi

Восьмишарова конструкція термоса, що складається з виключно якісних матеріалів, а також застосування сучасних технологій, дозволили створити міцний аксесуар з високим рівнем теплоізоляції та чудовим дизайном.

Термос Viomi stainless vacuum cup Black 1500 ml 8 шарів

З чудовим термосом Viomi склянка прохолодної води або чашка гарячого чаю завжди будуть під рукою.

Термос Viomi stainless vacuum cup Black 1500 ml і дівчина за ноутбуком

Матеріал: Високолегована жароміцна нержавіюча сталь (сплав 304/316), поліпропілен (PP), харчовий силікон
Бренд: VioMi
Об'єм: 1500 мл
Ущільнення: Вакуумні ущільнювачі з харчового силікону
Розмір упаковки: 14 х 10.5 х 28.5 см
Вага: 740 г
Колір: Чорний
Відгуки користувачів
Ірина, 01.12.2019
Покупали этот термос месяц назад. Термос хороший, удобный, стильный, в руке не скользит, держит нормально температуру. Понравилось обслуживание - заказ быстро приняли, обработали, связались для уточнения доставки. Никаких задержек и проблем. Товар качественный! Спасибо!
Додати коментар