Термос Xiaomi Mi Home (MiJia) Vacuum Flash 2 Dark Blue 480 мл (MJBWB02WC/03WC)

Вишуканий та сучасний дизайн

Термос Mijia Vacuum Flash 2 має ємність 480 мл. Він представлений в двох класичних кольорах: білому і чорному. Завдяки цьому він сумісний з багатьма стилями одягу, а також підходить для чоловіків і жінок.

Виріб має циліндричну конструкцію з розмірами 71.5 x 65 x 227.5 мм і вагою 230 г

Високоякісні матеріали, безпечні для користувачів

Термос Mijia Vacuum Flash 2 складається з 7 шарів, включаючи нержавіючу сталь 304, мідне покриття, вакуумну ізоляцію, нержавіючу сталь 316L, полірувальний шар і матове покриття розпиленням.

Матеріали всередині проводять електроліз для відображення теплового випромінювання, відбивач знижує вакуумне випромінювання, а вакуумна ізоляція запобігає конвекції та теплопровідності, тим самим сповільнюючи розсіювання тепла рідини та зберігає внутрішню температуру протягом тривалого часу.

Всі матеріали відповідають стандартам безпеки харчових продуктів, антиокисного та антикорозійного захисту, і безпечні для здоров'я користувачів.

Продумана конструкція кришки

Конструкція кришки для легкого відкривання гарантує, що всередині не залишиться рідини, що дозволяє уникнути витоку під час руху. Зокрема, термос Mijia інтегрований зі зручною кнопкою розблокування, користувачам достатньо натиснути кнопку, щоб випити води.

Хороша теплоємність

Термос Mijia Vacuum Flash 2 досить універсальний, він підходить для користувачів як в холодну, так і в жарку пору року.

Завдяки здатності зберігати тепло протягом 6 годин, термос Mijia забезпечить вас прохолодною водою з температурою 10 °C в спекотні літні дні та гарячою водою з температурою 68 °C в холодні дні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Термос
Бренд: MiJia
Модель: MJBWB02WC
Матеріали: Полікарбонат, силікон, нержавіюча сталь 304, нержавіюча сталь 316L
Ефективність утримання тепла: 68 °C (близько 6 годин)
Ефективність охолодження: 10 °C (близько 6 годин)
Ємність: 480 мл
Розмір: 71.5 x 65 x 227.5 мм
Вага: Близько 230 г
Колір: Темно-синій