Термос Xiaomi Mi Home (Mijia) Vacuum Flask Black 500 ml

Якість. Стиль. Місткість.

Місткий термос MiJia має досить стильний дизайн і надійну конструкцію. Він подбає про підтримку певного температурного режиму напоїв, щоб ви могли зігрітися в негоду та освіжитися в спекотний літній день. Застосування харчової нержавіючої сталі AISI 316L посприяє більш тривалому терміну експлуатації термоса. П'ятишарова конструкція забезпечить високий рівень теплоізоляції.

Вакуумні ущільнювачі, виконані з харчового силікону, збережуть термос від протікання рідини. Компактні розміри дозволять розмістити його в дорожньому рюкзаку та дитячому ранці. Термос MiJia - аксесуар, який об'єднав високі якісні показники та стильний дизайн.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Неймовірно ергономічний термос

Портативний та легкий

Застосування ультратонких матеріалів, дозволило створити термос, який не обтяжить вас своєю масою і розмірами. Його можна розмістити в дорожній сумці та дитячому рюкзаку. MiJia - термос, який ви завжди можете взяти з собою.

Термос MiJia Vacuum Flash White 500 ml в руках користувача

Ідеальний варіант для дому та офісу

Жароміцна сталь AISI 316L

Термос має пятислойну конструкцію. Один з шарів термоса виконаний з високолегованої жаростійкої нержавіючої сталі AISI 316L. Дана марка сталі забезпечує міцність, стійкість до корозії, агресивних середовищ і температурних впливів. Між кількома шарами утворюється вакуум, який сприяє підтримці температури рідини всередині термоса.

Термос MiJia Vacuum Flash White 500 ml багатошарова конструкція

Ефективна підтримка температури рідини

Лабораторні тести

Основне «завдання» термоса - підтримка температури рідини (води, чаю, кави тощо) протягом тривалого відрізка часу. В ході випробування термоса MiJia, були виявлені певні температурні показники. Залив воду з температурою 95 °C в термос MiJia, через 12 годин температура рідини збереглася в межах 54 °C.

Що стосується холодних рідин, то залив воду з температурою 3.5 °C, через 12 годин вона може зігрітися до 12.8 °C.

* Фактичні температурні показники можуть відрізнятися від лабораторних на ± 2 °C.

Термос MiJia Vacuum Flash White 500 ml дівчина з термосом у вікна

Багатошарова структура та гермитична кришка з вакуумним ущільнювачем, дозволить надовго зберегти необхідну темперутуру рідини. Залив у всередину термоса Mijia окріп, навіть через кілька годин, ви зможете заварити чашечку гарячої кави та насолодитися приємним смаком і ароматом зігріваючого напою.

Термос MiJia Vacuum Flash White 500 ml чашечка кави

Блискуча поверхня

Дзеркальний шар метала

Внутрішній дзеркальний шар металу відполірований в електроліті - не перешкоджає збереженню необхідної температури і дуже легко очищається від забруднень, а його блискуча поверхня - створює приємний естетичний ефект.

Термос MiJia Vacuum Flash White 500 ml блискучий метал

Жодна крапля рідини не проллється

Герметична кришка з харчового силікону

Термос MiJia оснащений вельми комфортною та компактною кришкою, яка ущільнена спеціальною герметичною прокладкою з харчового силікону, який не виділяє хімічних речовин. Така конструкція, забезпечує високий рівень зручності при перенесенні термоса, оскільки ви можете його розмістити на свій розсуд і при цьому не турбуватися, що вміст термоса може просочитися і зіпсує будь-які речі у вашій сумці. Варто відзначити, що матеріал стійкий до температурних впливів, а це в свою чергу підкреслює його особливість - довговічність. Крім того, відкрутивши фітінг, ви зможете дуже налити вміст термоса в кружку.

Термос MiJia Vacuum Flash White 500 ml кришка і ущільнювач

Компактний та місткий

Важить 215 грам при місткості 500 мл

Компактний термос Mijia важить всього 215 г. Завдяки чудовій міцності нержавіючої сталі 316L, товщину стінок виробу вдалося зменшити до 0.08 мм. У порівнянні з термосами інших виробників (з місткістю 500 мл), Mijia володіє більш ергономічними розмірами.

Термос MiJia Vacuum Flash White 500 ml тонкі стінки

Особливе напилення

Антиковзаючий ефект

Особливе напилення зовнішнього шару термоса ефективно захищає виріб від подряпин. Крім того, дане покриття не піддається впливу сонця, не розтріскується і не тьмяніє. Зовнішнє покриття забезпечує антиковзаючий ефект і створює приємні тактильні відчуття.

Термос MiJia Vacuum Flash White 500 ml напилення

З чудовим термосом MiJia, склянка прохолодної води або чашка гарячого чаю буде завжди під рукою.

Термос MiJia Vacuum Flash White 500 ml дівчина з термосом на вулиці

Матеріал: Високолегована жароміцна нержавіюча сталь (сплав 316L), поліпропілен (PP), поліфенілсульфон (PPSU), харчовий силікон
Бренд: MiJia
Об'єм: 500 мл
Ущільнення: Вакуумний ущільнювач з харчового силікону
Збереження температури гарячої рідини (95 °C): Через 6 годин: 68 °C / через 12 годин: 54 °C
Збереження температури холодної рідини (3.5 °C): Через 6 годин: 10 °C / через 12 годин: 12.8 °C
Розмір упаковки: 65 х 65 х 217 мм
Вага: 215 г
Колір: Чорний