Термос Xiaomi Sanvcat Stainless Vacuum cup Black 2000 ml H8152

  • Чорний
  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Термос Xiaomi Sanvcat Stainless Vacuum Cup - це практичне рішення для зберігання гарячих і холодних напоїв протягом тривалого часу. Він ідеально підходить для використання як у повсякденному житті, так і під час поїздок, прогулянок та інших активностей на відкритому повітрі. Багатошарове покриття дає змогу утримувати температуру напоїв у середньому 6 годин. Термос має мінімалістичний дизайн з матовим покриттям, стійким до відбитків пальців. Всі компоненти виконані з матеріалів, які безпечні для контакту з їжею.Трикутний носик забезпечує зручність під час наливання рідини з термоса. Герметична кришка надійно фіксується і мінімізує відтік тепла. Компактні розміри дають змогу легко помістити його в сумку або рюкзак.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стильне рішення для зберігання напоїв

Xiaomi Sanvcat Stainless Vacuum Cup - термос ємністю 2 літри, який стане незамінним помічником для тривалої підтримки температури напоїв. Модель представлена в матовому корпусі, для покриття якого використовувалася технологія порошкового фарбування. Такий підхід дав змогу отримати приємну текстуру покриття, на якому не залишаються відбитки пальців. Ергономічна ручка дає змогу зручно утримувати термос у руці. Внутрішня частина виконана з міцної нержавіючої сталі марки 316.

Xiaomi Sanvcat Stainless Vacuum Cup в чорному кольорі

Герметична і міцна кришка

Термос отримав зручну кришку, яка надійно фіксується і забезпечує тривале утримання тепла. Знімні частини кришки спрощують процес миття термоса. Подача води здійснюється натисканням кнопки на кришці. Трикутний носик забезпечує легке наливання рідини, уникаючи розливів або розбризкувань.

Xiaomi Sanvcat Stainless Vacuum Cup доступні кольори

Тривале збереження тепла

Завдяки внутрішньому покриттю з прошарком міді, термос здатний тривалий час утримувати температуру напою. Багатошарове покриття мінімізує втрату тепла. Використовувані матеріали безпечні для контакту з їжею. Термос здатний підтримувати температуру як гарячих напоїв, так і холодних. Середній час збереження температури 6 годин.

Xiaomi Sanvcat Stainless Vacuum Cup наливання

Тип:

Термос

Бренд: Sanvcat
Об'єм:

2 л

Матеріали:

Нержавіюча сталь + Поліпропілен

Вага:

965 г

Розміри:

272 х 182 х 182 мм

Колір:

Чорний