Термос з чайною чашкою Xiaomi TOMIC 370ml White

Міцна конструкція

Термос виготовлений з поєднання нержавіючої сталі 316 і кераміки і обладнаний дуже зручною напівпрозорої чашкою, яку можна використовувати для заварювання чаю і чаювання.

Іони срібла

Відсік для чаю виготовлений зі срібла 999 проби. Іони срібла здатні не тільки усувати мікроби та шкідливі речовини, що містяться у воді, але і поглинати запахи.

Роздільна структура термоса та чашки

Багатошарова ізоляційна структура термоса з чашкою, дозволяє зберегти аромат чаю і свіжість напою протягом тривалого часу.

Роздільна структура термоса і чайної чашки, дозволить вам самостійно регулювати міцність, щоб насолодитися особливими смаковими якостями чайного напою.

Інтуїтивно зрозуміле використання

Термос TOMIC має досить просте застосування. Досить просто покласти ложечку чаю в чайних чашечку, яка кріпиться у верхній частині термоса. Після цього, необхідно залити в термос кип'ячену воду, щільно закрити кришку та нахилити термос під кутом 45 градусів, утримуючи його кілька секунд в такому положенні. Вода змішається з чаєм, і вже через кілька секунд ви зможете покуштувати свіжоприготований ароматний напій.

Заварка не влучає у термос

Чайне листя, що зберігається в окремій чашці, завдяки спеціальній перегородці, не потрапляють всередину термоса.

Безпечний матеріал. Ідеальне збереження тепла.

Чашка виготовлена ​​з високоякісного трітана. Чашка має знімну конструкцію для легкого розбирання і очищення від забруднень.

Кришка термоса TOMIC виготовлена ​​з якісного силіконового матеріалу, який щільно облягає кришку чашки, не дозволяючи воді просочуватися назовні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Термос з чайним кухлем
Бренд: TOMIC
Матеріал: Нержавіюча сталь 316, керамічне покриття, срібло 999, поліпропілен, трітан, силікон
Ємність: 370 мл
Розмір: 220 х 66 мм
Колір: Білий