Термосклянка Xiaomi NONOO NNE-580-1 Yellow

Проста і елегантна краса дизайну

Корпус термосклянки NONOO NNE-580-1 має плавні лінії, а ширина поступово зменшується від гирла чашки до основи, утворюючи форму перевернутої трапеції, яка має красу золотого перетину.

Завдяки цьому термосклянка виглядає яскравою та привертає увагу*.

*Зверніть увагу! Зображений на термосклянці логотип, а також його розташування, можуть відрізнятися від того, що ви бачите на фото.

Матеріал кришки з тритану

Кришка NONOO NNE-580-1 виготовлена ​​з екологічно чистого, міцного та термостійкого тритана, сертифікованого FDA США, який не містить бісфенол А.

Нержавіюча сталь 316

Внутрішній резервуар термосклянки виготовлений з нержавіючої сталі 316 (SUS316 в основному використовується для хірургічного обладнання), яка стійка до кислот і корозії.

Крім того, в термостакані також використовується нержавіюча сталь 304.

Ви можете пити з неї газовані напої, чай, молоко і звичайно ж каву.

Двошаровий корпус «фіксує» кавовий аромат

Для ефективного збереження тепла і холоду, наприклад, напою з температурою 42 °C або 10 °C протягом 6 годин, був обраний вакуумний дизайн.

Прямий носик для пиття без кришки

Не потрібно піднімати кришку, адже кришка NONOO NNE-580-1 обладнана повзунковим перемикачем з поліпропілену, а також щільно закривається, завдяки використанню харчового силікону.

Дизайн з широким горлечком

У термосклянці ємністю 580 мл легко поміщаються кубики льоду, шматочки фруктів і ягід, щоб ви могли прикрасити напій вітамінізованими компонентами.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Термокружка
Бренд: NONOO
Модель: NNE-580-1
Ємність: 580 мл
Матеріали: Нержавіюча сталь 316 і 304, тритан, поліпропілен, харчовий силікон
Розмір: 89 x 173 мм
Вага: 294 г
Колір: Жовтий