Тример для носа Xiaomi ShowSee Nose Hair Trimmer C1-BK Black (6972615042017)

  • Чорний
  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Мініатюрний дизайн

Тример для носа ShowSee C1-BK має досить мініатюрну та компактну конструкцію.

Важить він близько 26 г і за формою схожий на маленьку кулькову ручку. Тому користувачі можуть брати його з собою, особливо під час відряджень або подорожей.

Зовнішня оболонка зроблена зі сплаву преміум-класу, поверхня оброблена для додання м'якості та хорошої якості обробки.

Крім того, головка з лезом також спроектована так, щоб її можна було легко зняти за допомогою однієї кнопки. Таким чином, після стрижки волосся користувачі можуть очистити кінчик ножа, щоб запобігти розвитку бактерій та краще захистити порожнину носа.

Гостра ріжуча головка

Тример ShowSee C1-BK обладнаний двома плаваючими лезами з можливістю обертання на 360 градусів. Ця всенаправлена конструкція дозволяє волоскам контактувати з кінчиком леза. Звідти, можливість швидко обрізати багато волосків в носі одночасно, без необхідності повторювати операцію стрижки занадто багато разів.

Потужний двигун

ShowSee C1-BK має потужний міні-двигун, який забезпечує високий крутний момент, зберігаючи при цьому плавність роботи і не викликаючи шуму.

Крім того, потужний двигун також допомагає лезу акуратно різати, уникаючи висмикування, злипання волосся в носі, не завдаючи біль та дискомфорт користувачу.

До 3 годин безперервного використання

Тример для стрижки волосся в носі має номінальну потужність 2 Вт і працює всього від однієї батарейки типу AAA, заряду якої може вистачити до 3 годин безперервного використання пристрою.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Тример для носа
Бренд: ShowSee
Модель: C1-BK
Номінальна напруга: DC 1.5 В
Номінальна потужність: 2 Вт
Тип батарейки: AAA
Розмір 114 мм (довжина), 19 мм (діаметр)
Вага: 26.1 г (без батарейки)